DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 18:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hoće kad se prvi nalog pojavi na prodaji sa 10 tisuća komada kao što se to jučer desilo


hoće kad se prvi nalog pojavi na prodaji sa 10 tisuća komada kao što se to jučer desilo

Današnja prosječna je 17,47 kn, a jučer je bila i viša, tako da ne razumijem o kakvoj rasprodaji govorite kad je cijena još prije tjedan dana bila oko 14 kn i više nikad nećete vidjeti te razine…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Ingru i IGH su jutros davali po 4,40 i 340, DLKV na 17, sada je kupovna cijena kod prvih već 10% viša, a kod nas tek 5% , jer su ovdje ulagači ipak nešto oprezniji, da ne bi ispalo pametniji, ali pokazuje da je netko jutros namjerno plašio samo da sakupi što više

kupnja 500 kom. na 17,77
prodaja 500 kom. na 17,78
:-))))

Ignore: KressoM, delux

Prije par godina sam izasao iz dalekovoda, ali pomalo pratim sve gradevinarce i nikako mi nije jasno zasto bas dalekovod trpi takve turbulencije i padove a bez nekog razloga. Vi koji ste sad unutra imate li neko suvislo misljenje. Ja cu se tu skoro vratiti jer mi je neki novac od prije ostao u minusu a to bas i ne volim.

Uvijek je tu isto, sjećam se dobro kad smo kupovali prateći tadašnjeg predsjednika uprave po 18-ak kn prije godinu-dvije, nakon čega je odmah otišla ispod 13.
Više joj zato ne vjerujem, jer se uvijek stvori nekakav pritisak za izlazak i sruši cijenu.

Ovdje treba sačekati izvješće pa će se tek onda vidjeti u kojem smjeru plovi. Ako ostaju bez keša na računu, još jedna dokapitalizacija je neminovna jer lova od ugovorenih poslova u prošlosti sporo pristiže a obaveze ne čekaju. Neispunjavanje obaveza iz PSN-e automatski za sobom povlači stečaj. Mislim neće ovo u stečaj, uvijek se može dokapitalizirati jer firma ima budućnost, ali problem je ako ponestane keša za otplatu kredita i drugih obaveza. Zato bih bio jako oprezan.


Ovdje treba sačekati izvješće pa će se tek onda vidjeti u kojem smjeru plovi.

zanimljivo kako na ingri guslaš potpuno drugu priču??

Ignore: KressoM, delux


Uvijek je tu isto, sjećam se dobro kad smo kupovali prateći tadašnjeg predsjednika uprave po 18-ak kn prije godinu-dvije, nakon čega je odmah otišla ispod 13.
Više joj zato ne vjerujem, jer se uvijek stvori nekakav pritisak za izlazak i sruši cijenu.

ADDIKO BANK D.D./PBZ CO OMF – KATEGORIJA B -16.034 još 966.871 komada.Oni prodaju i na 10 i na 20.A da ne spominjemo novog predsjednika uprave.Stari je bio faca za ovog “pingvina”.Ovaj nije kupio 1 dionicu.

Jel ima netko knjigu dioničara da se vidi malo tko je kupovao sve ove količine od fondova? Čiji privatni računi?


Ovdje treba sačekati izvješće pa će se tek onda vidjeti u kojem smjeru plovi. Ako ostaju bez keša na računu, još jedna dokapitalizacija je neminovna jer lova od ugovorenih poslova u prošlosti sporo pristiže a obaveze ne čekaju. Neispunjavanje obaveza iz PSN-e automatski za sobom povlači stečaj. Mislim neće ovo u stečaj, uvijek se može dokapitalizirati jer firma ima budućnost, ali problem je ako ponestane keša za otplatu kredita i drugih obaveza. Zato bih bio jako oprezan.

Vi kolega svuda priželjkujete stečaj-e.Dajte se malo smirite , čemu nervoza ako niste unutra, a očito niste.!! Možda vam je to problem!!!



Ovdje treba sačekati izvješće pa će se tek onda vidjeti u kojem smjeru plovi.

zanimljivo kako na ingri guslaš potpuno drugu priču??
[/quote]
Svaka firma ima svoje probleme a poveznicu između ove dvije ne vidim.

New Report

Close