DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 20:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako se ne varam, u srpnju smo vodili jednu sličnu debatu. vječito pitanje: tko i zašto kupuje/prodaje? tada sam napisao da je puno previše papira u nesigurnim rukama (dobivenih u psn) i da će dugo biti onih koji na jači rast cijene reagiraju prodajom i izvuku “imobilizirane” novce. od onda se izvrtilo cca 1 200 000 kom. po meni treba još barem 2 možda i 3 milijuna (jer se neke odvrte više puta). sa količinom 50 000 dnevno, još dva mj minimalno. a ona bi to moglo biti to!

tak to rade majstori da izbiju drhtavim ručicama dionice

šteta što ceh za naglu napumpanost građ.sektora (nekih dionica i po +400%) sad plaća i DLKV pa i njega vuku prema dolje

Ignore: KressoM, delux


šteta što ceh za naglu napumpanost građ.sektora (nekih dionica i po +400%) sad plaća i DLKV pa i njega vuku prema dolje
market radi svoje..prebrzo prodas i tako prebrzo mjenjas plocu.
oko 24-28 kn je tek prava razina sell…ovo izmedju trgovati samo djelom.


šteta što ceh za naglu napumpanost građ.sektora (nekih dionica i po +400%) sad plaća i DLKV pa i njega vuku prema dolje

to je belupo sve poplašio, nakon 3,5 mil, mala korekcija od 274 630,59 kn, ali on ga rasipa crnilo, kao 10 sipa, ja sam dokupio i čekam izvješće, nadam se dobro

Ne shvaćam investitore koji sad kupuju??? Pa iz neba se vidi da se ekippa želi iskrcati pošto poto. Spustite ga na 15.5 kuna i da vidiš. ako i dalje ima prodavača. na 12. glupo je braniti cijenu kad je očito da dio investitora je jedva dočekao volumene da se iskrcaju i da ne pitaju za cijenu.

@Zack4u
ako je radi dokupa, u redu,
ali pisati da se netko želi iskrcati sa 250000 prometa, onda stvarno ne razum,ijete što znači biti investitor, eno Đure, tamo investitori na vijest da predsjednica putuje u Kuvajt, zakuvajtali Đuru do 52, a DLKV bi trebao po vama na 12, ajde najte,
kažem, ako je radi dokupa OK,
HDEL stigla do 70 jučer, jel’ to investitori kupuju ili netko napucava, danas po 49

@moller
Rekao sam da ne želim više gledati ovu dionicu, kada je se riješim a velik dio sam i riješio nesto i ispod 14 neto po 16.80 a sva sreća jućer dosta toga prije pada. I sad ne znam gdje ću sa novcima, pa ću se vjerojatno vratiti. ali ne ovdje nego oko 15.50 a sa većom količinom možda i oko 14. ako padne ispod 12 onda stvarno nije dobro ali smatram da je sad korekcija jer se ovi što nisu htjeli uz minus izlaziti izlaze, oni koji su dočekali volumene i oni koji su igrali na ovih para dana izlaze. e sad ako je tako ne kužim zašto bih nešto kupio po 19 ili 17 kad sam siguran da ce za par dana to otići i niže. Siguran, recimo više od 60 posto, da definiramo vjerojatnost.


Ne shvaćam investitore koji sad kupuju??? Pa iz neba se vidi da se ekippa želi iskrcati pošto poto. Spustite ga na 15.5 kuna i da vidiš. ako i dalje ima prodavača. na 12. glupo je braniti cijenu kad je očito da dio investitora je jedva dočekao volumene da se iskrcaju i da ne pitaju za cijenu.
Da žele se iskrcati: prvo kupe 100000 dionica po 19 a sad se žele iskcati sa 15000 dionica po 15.Neznam kakva Vam logika


@moller
Rekao sam da ne želim više gledati ovu dionicu, kada je se riješim a velik dio sam i riješio nesto i ispod 14 neto po 16.80 a sva sreća jućer dosta toga prije pada. I sad ne znam gdje ću sa novcima, pa ću se vjerojatno vratiti. ali ne ovdje nego oko 15.50 a sa većom količinom možda i oko 14. ako padne ispod 12 onda stvarno nije dobro ali smatram da je sad korekcija jer se ovi što nisu htjeli uz minus izlaziti izlaze, oni koji su dočekali volumene i oni koji su igrali na ovih para dana izlaze. e sad ako je tako ne kužim zašto bih nešto kupio po 19 ili 17 kad sam siguran da ce za par dana to otići i niže. Siguran, recimo više od 60 posto, da definiramo vjerojatnost.

Kolega, ja siguran 61% da neće…i što ćemo sada? Jer na 12 ili 15 bude opet jagma i brzo ode na 20.

ahahahahahah
Uvjeren sam da ima i takvih investitora, ali za razliku od Vas ja sjedim na dionici jos od pretkriznih vremena. s time da sam veliku vecinu portfelja dokupio na PSN. Ne vjerujem da se ovakvim rastom cijene može bilo što objasniti osim da imamo nekog strateškog investitora. A da sam ja strateški onda bih valjda otišao do ova dva mirovinska fonda da mi prodaju sve što imaju, zatim bih onda dokupio na tržištu. Pošto se to nije desilo sklon sam vjerovati da je ovo klasična priča krda. E, sad pokušavam racionalizirati, zašto bih kupovao ako vidim da su danas i jučer prodavali da se nije pitalo?? Gledam promete i ne vjerujem da netko kada god se pojavi jača kupnja polupa, a onda se sa po par stotina dionica cijena umjetno diže tako da se lupi po prodaji par minuta nakon toga. Ja zasigurno neću kupovati na razinama osim što sam rekao u prethodnom mailu. možda sam i pogriješio, ali sve dok vidim da postoje voljni prodati po bilo kojoj cijeni ne vidim racionalnog razloga pomagati im.

sve što dođe ispod 18 se pokupi…hoće li uskoro netko pobrati i ovo ispod 19 kn?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close