DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 22:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa zar mislite da je uludo bačeno ovih par milja

Baš me zanima jel onih 15ak koji su kupovali po 14 do 16 kuna još uvijek u igri, ili su dečki iskoristili trenutak nesmotrenosti 🙂
Mada današnja aktivnost mi govori da imam nekog tko se ponaša kao slon u staklani, jer cijelo vrijeme netko gricka po prodaji a onda se taj “slon” iskrca po kupnji. ali vrijeme će pokazati. Dobro je da se malo cijena korigira.


Baš me zanima jel onih 15ak koji su kupovali po 14 do 16 kuna još uvijek u igri, ili su dečki iskoristili trenutak nesmotrenosti 🙂
Mada današnja aktivnost mi govori da imam nekog tko se ponaša kao slon u staklani, jer cijelo vrijeme netko gricka po prodaji a onda se taj "slon" iskrca po kupnji. ali vrijeme će pokazati. Dobro je da se malo cijena korigira.

mene više zanima tko je danas u šubu počistio oko 15.000 komada do 20 kn? to se nisu mali igrali…

Ignore: KressoM, delux

Boom je bio u cijelom građevinskom sektoru, a ne samo na ovoj dionici. Može li netko za nas dioničare koji ne pratimo ovo na dnevnoj bazi reći o čemu bi se moglo raditi?



Baš me zanima jel onih 15ak koji su kupovali po 14 do 16 kuna još uvijek u igri, ili su dečki iskoristili trenutak nesmotrenosti 🙂
Mada današnja aktivnost mi govori da imam nekog tko se ponaša kao slon u staklani, jer cijelo vrijeme netko gricka po prodaji a onda se taj "slon" iskrca po kupnji. ali vrijeme će pokazati. Dobro je da se malo cijena korigira.

mene više zanima tko je danas u šubu počistio oko 15.000 komada do 20 kn? to se nisu mali igrali…
[/quote]

Ovo sve do sada na burzi se uglavnom mali igraju ili je vama pojam malog ulagaca koji ima manje od 100 000kn kapitala meni nije

Ignore : renči




Baš me zanima jel onih 15ak koji su kupovali po 14 do 16 kuna još uvijek u igri, ili su dečki iskoristili trenutak nesmotrenosti 🙂
Mada današnja aktivnost mi govori da imam nekog tko se ponaša kao slon u staklani, jer cijelo vrijeme netko gricka po prodaji a onda se taj "slon" iskrca po kupnji. ali vrijeme će pokazati. Dobro je da se malo cijena korigira.

mene više zanima tko je danas u šubu počistio oko 15.000 komada do 20 kn? to se nisu mali igrali…
[/quote]

Ovo sve do sada na burzi se uglavnom mali igraju ili je vama pojam malog ulagaca koji ima manje od 100 000kn kapitala meni nije
[/quote]

ako netko jednim nalogom počisti dionica u vrijednosti 300.000 kuna, taj za mene nije mali ulagač

Ignore: KressoM, delux

Evo nje za par dana ponovo na 14..


Evo nje za par dana ponovo na 14..
onda češ se načekati

izvješće će puno toga reći, samo strpljivo


Evo nje za par dana ponovo na 14..
mislim da taj film necete gledati,kolega..



Evo nje za par dana ponovo na 14..
mislim da taj film necete gledati,kolega..

[/quote]
Teško, sječa li se itko kad je dobiven neki novi posao? Dižu ga samo novinarski natpisi izgleda.


Boom je bio u cijelom građevinskom sektoru, a ne samo na ovoj dionici. Može li netko za nas dioničare koji ne pratimo ovo na dnevnoj bazi reći o čemu bi se moglo raditi?

Radi se o mentalitetu krda, eto o tom se radi 🙂

New Report

Close