DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.10.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ma ovo ljudi nema veze s vezom. kupuje se kao da ce to skociti na 500 kuna. Firma je sad na ovoj valuaciji milijardu kuna EV. ejjj halo, a napravili nisu ništa do sad. Ja sam danas prodao onih 20 posto i sutra cu sve prodati ako skoci do 20 kuna. i necu više uopće gledati, ali nemojte se dati nasanjkati nije se nista desilo, barem da javnost zna, a ne vidim da je netko ušao u top 10 pa da možemo reći da ima zainteresiranih ozbiljnijih kupaca. s druge strane netko treba kupiti preko 1 milijun dionica fondova pa tko će to kupiti to je preko 20 milijuna kuna.

Zbroji već ugovorene poslove u 2016 i 2017 g. pa ćeš vidjeti planirani prihod Dalekovoda.
Malo isporedi sa dobrim godinama kada je cijena dionice bila (uspoređujući sa današnjim brojem dionica) cca. 200kn.
I ti se čudiš što je u doba trenda rasta građevinara i općenito HR ekonomije, cijena došla do 19kn.
Mogu se složiti samo s čuđenjem otkud toliki rast u 4 dana.
Pretpostavljam da je to zbog trejdera, da ih se izbije do kraja.


ma ovo ljudi nema veze s vezom. kupuje se kao da ce to skociti na 500 kuna. Firma je sad na ovoj valuaciji milijardu kuna EV. ejjj halo, a napravili nisu ništa do sad. Ja sam danas prodao onih 20 posto i sutra cu sve prodati ako skoci do 20 kuna. i necu više uopće gledati, ali nemojte se dati nasanjkati nije se nista desilo, barem da javnost zna, a ne vidim da je netko ušao u top 10 pa da možemo reći da ima zainteresiranih ozbiljnijih kupaca. s druge strane netko treba kupiti preko 1 milijun dionica fondova pa tko će to kupiti to je preko 20 milijuna kuna.

A uglavnom je logika da nema logike na burzi a pogotovo na zse,
kad se sjetim da je ingra sa 1-2 k dosla na 20k pa kad sam prodao kao mašala a ona ode još olala a nema nikakve logike ni za onih 20k, i ti se čudiš kad nešto naraste 20-30 %


majko mila što je ovo danas bilo….. ja sam bio pun ko brod, danas sam iskrcao dio i uzeo 40% ali svejedno se ne osjećam dobro, trgali su mi dionice iz ruku koje sam marljivo skupljao mjesecima, osjećam se praktički silovano 🙂

He prodati nesto šta još nije ni počelo rasti da bi uzeo 40% je isto kao kupiti kad je palo sa 1.500 na 1k u padajućem tržištu gledajući da je dobra kupnja, al ok, bar si siguran da si zaradio 40% šta je odlično



ma ovo ljudi nema veze s vezom. kupuje se kao da ce to skociti na 500 kuna. Firma je sad na ovoj valuaciji milijardu kuna EV. ejjj halo, a napravili nisu ništa do sad. Ja sam danas prodao onih 20 posto i sutra cu sve prodati ako skoci do 20 kuna. i necu više uopće gledati, ali nemojte se dati nasanjkati nije se nista desilo, barem da javnost zna, a ne vidim da je netko ušao u top 10 pa da možemo reći da ima zainteresiranih ozbiljnijih kupaca. s druge strane netko treba kupiti preko 1 milijun dionica fondova pa tko će to kupiti to je preko 20 milijuna kuna.

A uglavnom je logika da nema logike na burzi a pogotovo na zse,
kad se sjetim da je ingra sa 1-2 k dosla na 20k pa kad sam prodao kao mašala a ona ode još olala a nema nikakve logike ni za onih 20k, i ti se čudiš kad nešto naraste 20-30 %
[/quote]

Da sjecam se i ja toga i ja sam je negdi tako prodavao malo skuplje oko 25 bas sam isao vidit jel to mogu negdi nac nazalost steta sta transakcije iz tog vremena nisam negdi sacuvao grrr…..Istina kad krdo navali tesko je sacuvat razum kada prodati jer ti tad tvoji prinosi vec izgledaju jako primamljivo i nerealno samo istina za volju onda se ipak na svakom kantunu spomijala neka dionica i zarade ljudi koji nikad nisu culi za burzu su prodavali stanovi i lupali lovu koliko je je mojih poznanika tako na kraju pogubilo lovu ehhh

Ignore : renči

StatusQuo
15.6.2014
To je bilo prije dokapitalizacije
http://www.teletrader.com/dalekovod-d-d-redovne-dionice/stocks/chart/tts-13907459?timerange=3Y


StatusQuo
15.6.2014
To je bilo prije dokapitalizacije
http://www.teletrader.com/dalekovod-d-d-redovne-dionice/stocks/chart/tts-13907459?timerange=3Y [teletrader.com]

Sorry to sam komentira na 25k za ingrinu prodaju

Ignore : renči

Mislio sam da ću prije diplomirati nego li Dalekovod ponovo vidim na 16kn što je nešto više od prosjeka ulaska, međutim današnji dan: zaključna 19kn, rast cijene 22% i promet od 2,2 milijuna kuna dovoljno govore sami za sebe!

Opravdano, neopravdano, precijenjeno, podcijenjeno………neću ulaziti u to danas, danas je vrijeme za butelju dobrog vina, živjeli! 🙂

Lijep pozdrav svima!




ma ovo ljudi nema veze s vezom. kupuje se kao da ce to skociti na 500 kuna. Firma je sad na ovoj valuaciji milijardu kuna EV. ejjj halo, a napravili nisu ništa do sad. Ja sam danas prodao onih 20 posto i sutra cu sve prodati ako skoci do 20 kuna. i necu više uopće gledati, ali nemojte se dati nasanjkati nije se nista desilo, barem da javnost zna, a ne vidim da je netko ušao u top 10 pa da možemo reći da ima zainteresiranih ozbiljnijih kupaca. s druge strane netko treba kupiti preko 1 milijun dionica fondova pa tko će to kupiti to je preko 20 milijuna kuna.

A uglavnom je logika da nema logike na burzi a pogotovo na zse,
kad se sjetim da je ingra sa 1-2 k dosla na 20k pa kad sam prodao kao mašala a ona ode još olala a nema nikakve logike ni za onih 20k, i ti se čudiš kad nešto naraste 20-30 %
[/quote]

Da sjecam se i ja toga i ja sam je negdi tako prodavao malo skuplje oko 25 bas sam isao vidit jel to mogu negdi nac nazalost steta sta transakcije iz tog vremena nisam negdi sacuvao grrr…..Istina kad krdo navali tesko je sacuvat razum kada prodati jer ti tad tvoji prinosi vec izgledaju jako primamljivo i nerealno samo istina za volju onda se ipak na svakom kantunu spomijala neka dionica i zarade ljudi koji nikad nisu culi za burzu su prodavali stanovi i lupali lovu koliko je je mojih poznanika tako na kraju pogubilo lovu ehhh
[/quote]
Svi skupa možete se ukrcati još nije kasno…ide ovo…

@PilaPila
hahahah ispada da ste bili u pravu…..za sad
vidjet ćemo meni je fer cijena bila prije na 28 kuna ali sto ću ipak sam krvario dvije godine pa rekoh da si smanjim krvarenje. Najgluplje je što sam kupovao po 18, pa me strah sad opet kupovati da mi se ne desi isti scenarijkao i prije dvije godine

probijeno 20 kn 🙂

pardon,malo se vraćamo

izgleda da bi sada mogao odbijanac?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close