DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.10.2024. u 02:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moller
Pogotovo ako je gazda fonda bivši član uprave DLKV-oda

jesu li to i bankari okrenuli na našu stranu, rekao sam ja da je nekomu jako stalo da se drži na 14-15, sada je ipak nemoguća misija to zadržati

Kupovali oni u dokapitalizaciji pa 10 k ( i sam sam kupio 11 000 kom) prodavali sa zaradom 30-50 % , a jesu li mogli držati letvicu na većim razinama i zaraditi više…jesu, al pokazali su “zube” to je bitno!!!

18,50 će biti još borbe, a onda ako bude izvješće OK, u 2017 će biti duplo

Može li se ovo održati, budući da je rasprodaja velikih tu uvijek ogromna čak i na 13-ak kn?

ma neće to baš tako lako, polako


Moller
Pogotovo ako je gazda fonda bivši član uprave DLKV-oda

a čuj ako su prebacili na privatne račune sa fonda ići će gore, ako nisu bude se još prodavalo, realno zašto to nebi radili ako mogu i nitko ih ne kontrolira niti sankcionira 🙂

bilo bi zanimljivo vidjeti knjige dioničara unatrag godine dana,, nisam pratio,, ako netko je nek baci oko

rekao sam da treba oko 1,5 mil. da se ova razina savlada, već je otišlo dva, ali ne žale ljudi, šute i plaćaju

neriješeno je riješeno, 1,62mil , to davno nije bilo

ma ovo ljudi nema veze s vezom. kupuje se kao da ce to skociti na 500 kuna. Firma je sad na ovoj valuaciji milijardu kuna EV. ejjj halo, a napravili nisu ništa do sad. Ja sam danas prodao onih 20 posto i sutra cu sve prodati ako skoci do 20 kuna. i necu više uopće gledati, ali nemojte se dati nasanjkati nije se nista desilo, barem da javnost zna, a ne vidim da je netko ušao u top 10 pa da možemo reći da ima zainteresiranih ozbiljnijih kupaca. s druge strane netko treba kupiti preko 1 milijun dionica fondova pa tko će to kupiti to je preko 20 milijuna kuna.

@Zack4u
tko će kupiti 20mil. ? jel’ se vi to šalite, oni koji znaju kako firma radi i koliko vrijedi ili bolje, će vrijediti

majko mila što je ovo danas bilo….. ja sam bio pun ko brod, danas sam iskrcao dio i uzeo 40% ali svejedno se ne osjećam dobro, trgali su mi dionice iz ruku koje sam marljivo skupljao mjesecima, osjećam se praktički silovano 🙂

New Report

Close