DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.10.2024. u 04:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čini se da smo osuđeni na rast puževom brzinom…
Ostali građevinari špekulativno dosta rastu i vjerojatno će tako biti do objave FI kad će ići u korekciju…
Nadam se, da ako ne prije, da će DLKV tek značajnije krenuti UP sa objavom FI, a očekujemo konačno i zaključenje nekog značajnijeg inozemnog ugovora…
Mirovinci su ovdje značajno unutra, tako da za značajniji rast doista se čini da treba nešto opipljivo crno na bijelo….

2
ADDIKO BANK D.D. (14036333877)/PBZ CO OMF – KATEGORIJA B (99318944138)
994.526 4,02 – 9.206 komada

Mislim da su danas probijene neke psiholoske barijere. Ovaj gradjevinac je najmanje rastao dosad sto znaci da realno tu ima najvise potencijala za rast. Mislim da se tu prelijeva dio kapitala od ovih sto su uzeli 50-100% profita na Tehnici ili IGH. Bit ce zanimljivo.

danny585
jedino ako OMF ne pocmu kipat


danny585
jedino ako OMF ne pocmu kipat

Već viđeno… Mirovinac sad prodaje, netko kupuje, pa će onda mirovinac od istih kupovat duplo skuplje. Svi sretni i zadovoljni, koga briga za mirovine.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



danny585
jedino ako OMF ne pocmu kipat

Već viđeno… Mirovinac sad prodaje, netko kupuje, pa će onda mirovinac od istih kupovat duplo skuplje. Svi sretni i zadovoljni, koga briga za mirovine.
[/quote]
mislite vi da oni tako to rade, namjerno prodaju sebi i svojima i onda kada poraste kupe od njih nazad, ja ne vjerujem da oni to rade, jer za svako ulaganje oni imaju sastanak, na kojem se isključivo dogovara strategija da se ostvari prinos za umirovljenike

hmmm. evo samo da podijelim s vama. Ovako mi djeluje kao da netko ozbiljniji kupuje, pa rekoh odo ja do SKDD da malo prosvrljam po knjizi dionicara. Kad ono dvojica prodaju baš, a jedno njih 15tak kupuje, nisam shvatio na prvu jesu li povezani. Čekat ću slijedeći petak. ukoliko se desi da ti isti nastavljaju kupovati kupit cu i ja bez obzira što sam jeftinije prodavao.
Ukoliko se desi svima već viđjeni iskrcaj tih koji kao znaju i uvaljuju novima i ja cu iskrcati cijelu poziciju i više me nikad ova dionica neće vidjeti. gubim živce bez veze.



danny585
jedino ako OMF ne pocmu kipat

Već viđeno… Mirovinac sad prodaje, netko kupuje, pa će onda mirovinac od istih kupovat duplo skuplje. Svi sretni i zadovoljni, koga briga za mirovine.
[/quote]

A pa naravno, najvjerovatnije prodaju ono sta su kupovali po 240 kad su davali preporuke da je to bila super kupnja 🙂 kako su pričali,,
sad to laganini na privatne račune prebacit i tako je sve po zakonu u ovoj državi,,

Al ako ništa treba bit strpljiv, ako imaš viška keša znaš šta je činiti sa jednim dijelom 🙂

Možda nešto bude i za DLKV
https://lider.media/aktualno/poslovni-skup-o-zeljeznici-poziv-za-zajednicki-nastup-tvrtki-iz-regije/

Aleluja!

Toliko živaca mi je DLKV uzeo.
Ali me naučio strpljivosti i čekanju povratnih valova za dokup.
Pošto je sentiment pozitivan, a bara je i dalje jako mala, razne razine su moguće!

Zaslužili smo.

SAda da vidimo hoće li i ova dva velika prodavatelja povisiti svoju letvicu.
Kada im se već nudi… 🙂

La vita e bella!


Aleluja!

Toliko živaca mi je DLKV uzeo.
Ali me naučio strpljivosti i čekanju povratnih valova za dokup.
Pošto je sentiment pozitivan, a bara je i dalje jako mala, razne razine su moguće!

Zaslužili smo.

SAda da vidimo hoće li i ova dva velika prodavatelja povisiti svoju letvicu.
Kada im se već nudi… 🙂


Niste jedini, još od dopatitalizacije nema značajnih pomaka , nadamo se da će FI 4Q donijeti novi smijer samo strpljivo…


Aleluja!

Toliko živaca mi je DLKV uzeo.
Ali me naučio strpljivosti i čekanju povratnih valova za dokup.
Pošto je sentiment pozitivan, a bara je i dalje jako mala, razne razine su moguće!

Zaslužili smo.

SAda da vidimo hoće li i ova dva velika prodavatelja povisiti svoju letvicu.
Kada im se već nudi… 🙂


pa nisu ludi uzeti više, ako mogu manje, za takve stvari moraš ići u školu za fond menadžerčića

New Report

Close