DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.10.2024. u 10:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
16.828
4,867
3,40
3,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čini se (barem zasad) da treba barem 1 milja kuna da bi se cijena pomakla za 1 kn…

Čekamo izviješće ,pa priopćenje uprave..planovi ..ugovori, tad ćemo biti pametniji.
Samo strpljivo!!!


ja sam prodao danas 20 posto od preostalih dionica, ako skoći do 16 prodat ću još 20 a onda ćemo vidjeti dalje. volio bih da sam pogriješio danas 🙂

Pa evo pogriješili ste!

DLKV je valjda jedini građevinac na ZSE koji se usprkos uspješnom restrukturiranju i PSN te novim poslovima nije pomakao s mjesta u zadnjih par mjeseci dok su ostali odradili rastove i po +150% (npr. THNK, IGH…)

Ignore: KressoM, delux


DLKV se usprkos uspješnom restrukturiranju i PSN te novim poslovima nije pomakao s mjesta u zadnjih par mjeseci.

Meni je draže kada je rast postojan i kada dionica više ili manje realistično prati poslovne brojke nego nekakve rakete po 100% i više, a onda da ulagači nemaju predodžbu kamo dalje…dakle, bit ću zadovoljan i s dvocifrenim postotnim rastom. 🙂

Meni osobno je najdraze kad uprava neke tvrtke ima jasan cilj kojeg ostvaruje i jasan plan za daljni razvoj. Za sada jos uvijek imam nesto dionica dlkv, ali to je iskljucivo zato jer sam tvrdoglavi optimist.

Ako se ovakvi skokovi odraduju ovako spontano bez nekog posebnog razloga, samo se pitam koliki ce biti skok kada potpisu neki ugovor.

http://www.teletrader.com/dalekovod-d-d-redovne-dionice/stocks/details/tts-13907459


Ako se ovakvi skokovi odraduju ovako spontano bez nekog posebnog razloga, samo se pitam koliki ce biti skok kada potpisu neki ugovor.

ovo se događa nakon otkazivanja jednog ugovora od 110mil.€, lijepa prilika da se još dokupi, ali ja sam na žalost pokupovao što sam mislio, sada samo gledam u daleku budućnost

Jesmo se više odlijepili od 14 kn?

Još ako nas razvesele sa dobrim FI i kakvom objavom o posliću, gdje će nam biti kraj.

La vita e bella!

ode konstrukt prema proljeću, danas izvještaj o broju izdanih dozvola za gradnju

Zašto bi rasla cijena dionice? Očekujem loš izvještaj. Jako me zanima hoće li opet imati kemije ili će konačno počistiti papire i krenuti pošteno prikazivati događaje.

Dalekovodove najveće snage više nema, a to je iskusni management koji zna ugovoriti posao i doma i u svijetu. Upravu danas čine amateri iz Pošte i mladići, takozvani pingvin manageri.* Zato ih i mogu mijenjati svakih par mjeseci.

*definicija pingvin managera – osoba na odgovornoj poziciji u poduzeću ni po čemu posebna. Moguće ju je zamijeniti većinom prolaznika na cesti bez straha za promjenom na gore na način da joj se kupi odijelo (crno s bijelom košuljom kao pingvin), dobar mobitel i laptop te da joj se da velika plaća.

Dok god Dalekovod ima upravu od 5-6 ljudi i dok 2/3 od njih nema barem 15 g staža u Dalekovodu u operativi i ugovaranju, nema tu perspektive.

To je samo moje skromnom mišljenje, NHF

New Report

Close