DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.10.2024. u 20:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
49.051
14,132
3,46
3,52
1,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



oooopaaa prva transakcija danas na ovom biseru od dionice.

I to čak 20 komada 🙂
[/quote]
nije rad na nas, jer nismo čisti građevinac

Jel je ovo danas naznaka da smo se malčice pokrenuli ili?

Kad jedan potegne onda obicno i krdo krene za njim… ali ja ovdje ne ocekujem neke velike pomake, do objave novog posla.

Ima li kakav novi posao na vidiku?

kad neko hoće kupiti po diskontnim cijenama ,dovoljno da se mirovinci pojave kao prodavatelji !!!


kad neko hoće kupiti po diskontnim cijenama ,dovoljno da se mirovinci pojave kao prodavatelji !!!
Ne znam jesam li dobro shvatio post. Hoćeš reći da vidiš uzročno-posljedičnu vezu i “povezanost” između prodaje mirovinca i kupnje pojedinca?

neznam shvati kako hoćeš,po mom mišljenju nije u redu da tako prodaju na kapaljku na tim razinama kad ionako znamo da im je prosječan ulaz puno veći(ne rade sa svojim novcima već sa našim mirovinama)

OČEKIVANE OBJAVE TENDERA DO KRAJA GODINE
9

Norveška

Švedska

Finska

Hrvatska

Slovenija

BiH

Crna Gora

Makedonija

Albanija

Ukrajina

Poljska

Latvija

Cipar
http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/Investitori/2016/20160615-dlkv-prezentacija-na-zse.pdf

Nesprpljivo očekujem rezultate da vidimo koliko od 9 trendera ce ugrabiti Dalekovod. Ono sto me zabrinjava iz prezentacije da od 8 izdvojenih kapitalnih projekata čak 3 njih ce biti završeno do kraja ove godine, a novih potpisanih kapitalnih projekata jos nema…


Nesprpljivo očekujem rezultate da vidimo koliko od 9 trendera ce ugrabiti Dalekovod. Ono sto me zabrinjava iz prezentacije da od 8 izdvojenih kapitalnih projekata čak 3 njih ce biti završeno do kraja ove godine, a novih potpisanih kapitalnih projekata jos nema…

13 tendera, (9-eveta stranica)

stranica 13. meni puno zanimljivija.

who dares, wins

malo neozbiljno da u prezentaciji navode projekt koji je nedavno raskinut

Dalekovod raskinuo ugovor vrijedan 110 milijuna eura

New Report

Close