DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 16:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,74
54.972
14,686
3,70
3,78
1,07%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako su valovi, onda valja dobar maestral na kojem se može zaraditi…. a sad, da li će fermat do noći, ostaje pitanje … 🙂
na žalost ovdje kod dalekovoda je odsutnost od bilo kakve stvarnosti zadnjih 250-300 bodova rsata crobexa , ko da je na nekoj drugoj burzi. bonaca ko ulje, dobro za lovit neku drugu ribu ….. ali kolega Posejdon je možda dao najbolju ocjenu; DOBRA

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Dobro je da Dalekovod nije ugovorio još neki višemilijunski posao, jer u tom slučaju bi bili ispod 12 kuna.
Sve dok ne ugovaraju imamo čvrstih 13 kuna u ruci!

čak i purani zadnje vrijeme lete, ali DLKV ne

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

https://www.sukobinteresa.hr/hr/imovinske-kartice/imovinsko-stanje-duznosnika-alen-premuzak
Da li netko zna dali je predsjednik uprave kupio dionice Dlkv, jer ovdje ih ne vidim?

koja frustracija s ovim dalekovodom..
dlkv mi je “favorit” broj 1, sve raste, a ja na minusu 20ak posto
nema druge nego dokupljivati, pukovnik ili pokojnik!
dobro je dok imam casha..
lp

DLKV vise nije fondovaka dionica, i tu lezi problem trenutne likvidnosti. Ispod radara je zbog PSN-a.
al polako, samo strpljenja i emocije maknuti

to što je ispod radara otvara određene perspektive u budućnosti, jer bi se (ako se obveze iz psn budu pokrivale kao do sada) mogla doći na radar, a tada bi moglo biti veselo.
slažete se Ivane?

To je cinjenica. Za sada je CF vrhunski, za mene cak i iznenadujuci, a sa rdg-om se igraju da dodu na radar

Ivane,
ja ne znam koliko je baš CF vrhunski kad se i dalje prži lova iz kvartala u kvartal. Volio bih vidjeti da je neto ostalo love nakon svih obaveza onda bih rekao da je vrhunski. Ovako bih rekao da operativno i rade eto tako prosječno, ali kad zbrojimo ostale obaveze sigurno nisu u plusu.

to je toliko isforsiran rast , da je to nevjerojatno…:) brzo će ona na stare grane

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


to je toliko isforsiran rast , da je to nevjerojatno…:) brzo će ona na stare grane

o ovom višednevnom sveopćem rastu, vi ovo nazivate isforsiran rast od 2,06% . a Tehnika samo danas 25%, na duplo manjem prometu, tamo su tek prave kamikaze

Ova dionica je zabijena od tog addika koji još ima 13 miliona kuna za riješiti/iskrcat. Stvarno su je izmaltretirali.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close