DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 14:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,74
54.972
14,686
3,70
3,78
1,07%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ima netko informacije o prodaji VE?, kako to napreduje?,
jako sturo su to sve opisali, a s obzirom da je ZGM opet u igri oko svega, pitanje je dali je to sada vracanje usluge(one kod dokapa) ili ce neka kuna pasti od toga svega
dali njima ide samo toranj ili kompletne VE?


Ne kužim te…..kakav iskrcaj po kupnji .? Što to znači?

stavi nalog na kupnju na 13,10-13,20 i pusti ga neko vrijeme pa ćeš vidjeti

Ignore: KressoM, delux

Ivane,
zadnja informacija jos prije ljeta, HEP ne moze ništa potpisati dok se ne poslože novi, oni jesu načelno zainteresirani, ali za koliko ne znam. I imali su jednu ponudu na stolu nekog stranca, ali je to bilo ispod svake cijene, tak su mi barem rekli. Po meni se prodaja VE neće desiti ove godine, što malo komplicira stvari pošto 2017te imaju zadnje rate dobavljačima i kreće otplata kredita bankama. Znači duplo če biti odljeva u cash flow za otplate. Ako se ne varam govorimo oko 100-130 milijuna kuna obveza po kreditima u 2017toj. Taman bi VE barem dio anulirale. Što je najgore nisu puno podbacili i onda je teško odustati od ove firme, pogotovo ako čučiš već dugo, a opet nekako sve to kasni. Što je još gore NEXUS-u nije sila prodavati. tako da već vidim da ću najvjerojatnije dočekati i 2019tu u DLKV. Cijela priča ima potencijala i dalje ali se baš rasteže cijeli proces.

Hvala na infu. Vecinu toga sam i znao i ocekivao. Sto se mene tice, ja bi najvise volio sve rasprodat, srediti bilancu, drzati se core businessa i imat jaki CF kao i do sada….al ne pokloniti nekome, kao ni sto nisu do sada.
Prodati nekome cijelu kompaniju, a da nisu Srbi, ja u to ne vjerujem, ne vjerujem da ce ikada dogoditi…trkeljam sada, muci me taj DLKV

a šta vam je taj VE?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a šta vam je taj VE?

VjetroElektrane

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pitam zbog ovog :”dali njima ide samo toranj ili kompletne VE?” ta rečenica baš i nema nekog smisla..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

TMBS – the most boring stock , najdosadnija definitivno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@ falco

Imam jednu sličicu za tebe, nastavno na ovo što si rekao!

Evo je u privitku.

Ako je dionica dosadna, znači da je DOBRA!!!

La vita e bella!

onda neka drzi lovu u banci

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Šteta da je ovo zaštopano na 13 dok drugi građevinari idu prema gore.
Što bi moglo to promijenit?
Znamo da aska ima, ali ni bid ne bi trebao bit za baciti?!
Posla puno, rezultati zasad kako-tako, u buduće…?


Šteta da je ovo zaštopano na 13 dok drugi građevinari idu prema gore.
Što bi moglo to promijenit?
Znamo da aska ima, ali ni bid ne bi trebao bit za baciti?!
Posla puno, rezultati zasad kako-tako, u buduće…?

koji to građevinari idu prema gore? vidim samo valove na svakom kao i uvijek.

New Report

Close