DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 10:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
20.721
5,565
3,72
3,74
-0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Eppur si muove

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

na žalost je to samo bočno kretanje jer fond sa stotinama tisuća dionica i dalje čuči na čeki i čim malo skoči odmah će početi istresanje. ovdje za rast treba jaki okidač, ili neko ludo dobro izvješće koje će privući velike ulagače ili da fond proda nekome u paketu svoje dionice….do tada ostaje status quo

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


na žalost je to samo bočno kretanje jer fond sa stotinama tisuća dionica i dalje čuči na čeki i čim malo skoči odmah će početi istresanje. ovdje za rast treba jaki okidač, ili neko ludo dobro izvješće koje će privući velike ulagače ili da fond proda nekome u paketu svoje dionice….do tada ostaje status quo

zašto netko tako silno rasipa, dok netko drugi marljivo sakuplja, da nije ista igra kao na Optimi, prebacuj svome i lovi još koliko možeš

zanimljivo je nadmetanje aska i bida, srecom da bid postoji pa ostajemo na 13kn do neke nove vijesti. samo me zanima tko prodaje posto fond vise ne rasipa kolicine kao prije par mjeseci. a ne znamo ni tko kupuje jer vise nema obavijesti od kupnji trezora.

Nemam dionice ali za Dalekovod dobro…

Energoinvest – TDS završio u stečaju

ovdje je počela pucačina ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


zanimljivo je nadmetanje aska i bida, srecom da bid postoji pa ostajemo na 13kn do neke nove vijesti. samo me zanima tko prodaje posto fond vise ne rasipa kolicine kao prije par mjeseci. a ne znamo ni tko kupuje jer vise nema obavijesti od kupnji trezora.

ovo danas rekao bih da opet fond kipa…čim se stvori neka likvidnost i cijena makar malo poskoči, odmah počnu raketiranje

Ignore: KressoM, delux


ovo danas rekao bih da opet fond kipa…čim se stvori neka likvidnost i cijena makar malo poskoči, odmah počnu raketiranje

a ne kuzim kak, ako zadnja 3 tjedna po mojeDioinice.com imaju prodano 4,500+ kom. a paljba traje cijeli mjesec.

Kad bi bilo tko od Vas imao malo više interesa onda bi otišao petkom u SKDD i provjerio što se dešava sa dioničarima. Činjenica je da raste broj dioničara u DLKV, ali sve je to sitno po par sto ili par tisuća komada. A tko prodaje osim spomenutih fondova prodaju oni koji su vjerovali ili ne ulazili po 15 i više kuna. Eto ne postoje znalci koji ulaze niti veliki prodavatelji sve se vrti ukrug. Jedna ekipa više ne može čekati i baca se u druge dionice tipa VLEN OPET, dok novi koji misle da jedino DLKV nije odletio kupuju. Eto.. to je ono što sam ja recimo dokučio iz knjiga dioničara na uvid. imam i DLKV i OPTE i VLEN pa vidim da se pojavljuju ista imena samo na DLKV prodaja a kod ove dvije kupnja.

OD ožujka nema ni jednog dioničara koji je kupio više od 10 tisuća komada …. toliko o znalcima kojima se trpaju dionice da bi se kasnije zaradilo.



zanimljivo je nadmetanje aska i bida, srecom da bid postoji pa ostajemo na 13kn do neke nove vijesti. samo me zanima tko prodaje posto fond vise ne rasipa kolicine kao prije par mjeseci. a ne znamo ni tko kupuje jer vise nema obavijesti od kupnji trezora.

ovo danas rekao bih da opet fond kipa…čim se stvori neka likvidnost i cijena makar malo poskoči, odmah počnu raketiranje
[/quote]
Za divno čudo netko drugi se kipa jer u zadnjih 10 dana u top 10 nema promjena.


Nemam dionice ali za Dalekovod dobro…

Energoinvest – TDS završio u stečaju



Dobra prilika za preuzimanje ako se uopće tamo ima što preuzeti nakon strečaja.

New Report

Close