DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 08:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
7.438
2,000
3,72
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bolje da ne objavljuju nikakve “motivirajuće” članke o DLKV jer cijena poslje toga odmah padne…dajte nešto nabacite crnila pa se možda malo oporavi…

Meni se čini da će ovo opet otklizati na 11 kn…
Netko se svakodnevno krca Ingrom,u prosjeku 10 000 kom dnevno zadnjih mj dana.Tamo se kuha neki skok a ovdje očiti pad.

prodaju sami između sebe da bi mogli utjecat na pravu vrjednost ili nešto dokupiti povoljno stara priča

Pa nece valjda ispod 12

Dionica Ingre se prodaje oko 800 000 kom, a Dlkv 50-ak tisuca. Tko kupuje i zasto ne znam, no cinjenica je da ce bilo kome tko zeli van biti jako tesko izaci obzirom na to kako je usko grlo.

netko bi trebao iskrcati 1.000000000 dionica da bi postigao pravi uspjeh a taj bi mogao biti jedan od onih koji su kupili po 10 kuna pa neka tako i bude a svi oni koji se šlepaju za burek neka prodavaju sretno svima


Meni se čini da će ovo opet otklizati na 11 kn…
Netko se svakodnevno krca Ingrom,u prosjeku 10 000 kom dnevno zadnjih mj dana.Tamo se kuha neki skok a ovdje očiti pad.

kako da ne. ingra je tu stvarno ozbiljan konkurent.

who dares, wins

Čudno: Ingra i IGH rastu, a DLKV koji ima najviše ugovorenih poslova pada?



Meni se čini da će ovo opet otklizati na 11 kn…
Netko se svakodnevno krca Ingrom,u prosjeku 10 000 kom dnevno zadnjih mj dana.Tamo se kuha neki skok a ovdje očiti pad.

kako da ne. ingra je tu stvarno ozbiljan konkurent.
[/quote]
Ne mislim da je konkurent ali djeluje da će prije biti dionica uspinjačica nego Dlkv.



Meni se čini da će ovo opet otklizati na 11 kn…
Netko se svakodnevno krca Ingrom,u prosjeku 10 000 kom dnevno zadnjih mj dana.Tamo se kuha neki skok a ovdje očiti pad.

kako da ne. ingra je tu stvarno ozbiljan konkurent.
[/quote

Poštovani,
malo živosti napokon ?


Poštovani,
malo živosti napokon ?

je, ali prema dolje….

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close