DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


uhljebi se slijevaju iz pošte
Tako je bilo i s bivšom upravom(Vela), samo što su se sljevali iz sisačke željezare. Dakle, ništa novo, već viđen scenarij.

a to je i normalno, da se razumijemo, nije to samo ovdje tako, tako je svagdje…..samo je pitanje namjere toga svega

a to je i normalno, da se razumijemo, nije to samo ovdje tako, tako je svagdje…..samo je pitanje namjere toga svega

pozitivne vijesti, članci, širenje optimizma, tehnička analiza šalje buy signal, kad ono.. po tko zna koji put..
uuuuffffff koje živce ovdje treba imat..

Poštovani,
eto nam ponovnog iskrcavanja…

kupnje na 11 000 komada- ja osobno nikad nisam vidio manje..

Vidim pesimizam se uvukao 🙂 Nažalost DLKV nije tako lako izmanipulirati kao OPTE ili ZB ili RIZO ili VDKT ili THNK sa 100 tisuća kuna. Kad krdo navali, pa da se mazne. Moramo mi svi koji smo unutra čekati rasplet oko vjetrenjača i po mogućnosti jos nekih 50 milijuna eura novog posla do kraja godine. Ako to uspiju i da nam vjetrenjače ne prodaju ispod 40 milijuna kuna onda mislim da smo na pravom putu, mada sam i ja smanjio svoja očekivanja s obzirom na razvoj situacije, tako da svaka cijena blizu 20 će zadovoljiti. Ali eto za sada je tako kako je.

Nema pesimizma….nego čisto komentiramo nove činjenice…..dok je god NT ovakav kakav je, nema straha uopće, prvi put kada se on krene sumanuto smanjivati, e to je onda znak za uzbunu. 2 godine ga drže u ja bi rekao savršenom stanju s obzirom na sve obveze koje imaju…..

tko nas ruši nek’ mu je na duši, ako tako nastavi, neka nam

Traktor111 nisam bas siguran da je isti scenarij jer u upravi nije bilo nikog osim V iz sisačke željezare, a i ostali menadžment rijetki su bili od tamo. Takođe tada je uprava imala 4 člana, a sada, 9 mjeseci nakon dolaska novog postrojenja uprave, broji 6 članova. Sad svaki novi koji dođe u Dalekovod, bilo Uprava, bilo direktor, rukovoditelj ili radnik u nekoj službi, dolazi iz Pošte, a djelatnost jednog i drugog je niđe veze.

ovo netko nekome prodaje, nema druge

idemo naivci

New Report

Close