DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Novi član uprave iz Hrvatske Pošte za:
1. ljudske resurse,
2. informacijske tehnologije,
3. sigurnost.

Dakle, šef kadrovske.
Znači još jedan beskorisni krupni uhljeb iz državne firme, da pomogne razmnožavanju svojih prijatelja brzinom ameba. Ovoliko članova uprave nema ni Sony ni IBM. Privatna uhljeb – stranačka firma, Možda dobije Nobelova nagradu. Nadam se da je barem plaća motivirajuća i da se neće preforsirati od posla prvih nekoliko godina u upravi i da je Pošta dala nešto za otpremninu.
U redu, iskustvo iz Pošte svakoka će dobro doći Dalekovodu.
Čestitike svima u Narodnoj Pajser koaliciji.

Da li najbolje rješenje imati paran broj članova uprave , ovdje 6 ?

Sedmi član sa jednako dobrim CV i takvim referencama tj. rezultatima sigurno bi bio
značajan doprinos kako poslovanju, tako i interesima prije svega malih dioničara.

Poštovani,
ima li šanse za za bar simboličan rast sutra (ponedjeljak) nakon objave ovog članka danas na poslovnim ?
Vijesti su zaista dobre (i opće poznate uostalom) ali dioničar br. 2 svaku nadu u rast nulira. Bilo da je to dobro izvješće, bilo da je objava nekog posla, bile to dobre vijesti vezane uz upravljanje samom tvrtkom…
Uglavnom, sve se izbombardira odmah i ako i malo krene – vrati se na početak.
Šteta, pre pre predugo stojimo u mjestu a tzv. realna cijena je sigurno puno viša.
Ako netko ima volje molim za komentar…
Srdačan pozdrav !

Sto se tiče plaće novog uhljeba ona je daleko veća nego u HP i iznosi mjesečno oko 100 000 kn bruto+ automobil i ostale povlastice.

Normalno da je laž, to je bilo na proljece, i ja sam nesto bio uzeo po toj cijeni, no ne znam vise koliko…

Buy signal DLKV-R-A

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

kolega prognostik
znam da vi volite TA, po meni i TA pokazuje up..?
Šta vi kažete?

radovi D.Selo – Križevci započeli, jučer gledao reportažu s gradilišta, boje se kiša, ali nadam se da neće puno stajati

Prošlo je dosta godina od kako sam imao dionice Dalekovoda ali ovo što se sada dešava podsjeća me na tu epizodu. Naravno nije nužno da se priča ponovi.
Cijena je bila preko 200 kn, u medijima čista pozitiva, članci, poslovi, perspektive … a ekipa Uprave se iskrcava.
Na sreću izašao sam tada i više se nisam vraćao, sada vidimo gdje je cijena.
Daj Bože da Dalekovod rasturi, svi dioničari zarade a povjest se ne ponovi.

zatišje pred orkansku buru koja će donjet nepogode

nimimada

O čemu vi govorite? Zar možemo niže? što bi vi u stečaj nakon predstečajne koja se redovito servisira? nakon najave novim milijardi eura investicija u energiju u norveškoj? Pa kapitalizacija Đure je veća od Dalekovoda, uprava jest polusposobna ali stanje ne ide na lošije, dapače, sve bolje i bolje

@nimimada
smatram da ima sličnosti, al da je u potpunosti drugačija situacija…..

@ibro10

ne koga se ti uznemiravaš

New Report

Close