DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne raste ni hidra ni ingra, ni hdel….ni dlkv..tko tu koga????


To rasipavanje vec lagano ide na živce. Vec sam 25% portfelja nakupio na rasipavanje, bilo bi lijepo da to napokon vec krene gore…

Kolega strpljanja…..redom, svi građevinci su odradili od 20-100 % rasta…. a držim da DALEKOVOD ima jedan od većih potencijala….
A znate da o tome odlučuje ekipa koja se upravo vratila sa skijanja 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



ovaj naš biser pomalo patinira, radi nelikvidnosti na drugim brzorastućim dionicama, ali povratak će biti pravo poliranje

i ja mislim, kad krene nece stati. samo treba biti strpljiv. do nedavno je bio na 10kn, sad je na 13kn. rast od 30% nije malo.
[/quote]
Bio je po 9kn kolega pa je rast 44.44%.
Po meni 19-20kn je vrh

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Čitavoh “3” dionice je bilo po 9 kn.
Pa šta neće biti i po 7kn g. Bolinger?
Nego imaš dionice IGH ili nemaš…koji si to prevarant, ali zabavan svakako.

Turizam pogurao 
i građevinu, napokon sluti na oporavak

Prsti svrbe sve više i više….pračka je nategnuta…kad pukne…uh.. 🙂


Čitavoh "3" dionice je bilo po 9 kn.
Pa šta neće biti i po 7kn g. Bolinger?
Nego imaš dionice IGH ili nemaš…koji si to prevarant, ali zabavan svakako.


Prije 20.000kom je proslo po 9kn. Znam jer sam pazario. Nazalost prerano prodao po 11,xx

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Mezim lagano po 13kn jer sam drasticno napravio gresku i skratio Belje.Al i DLKV mira uskoro povuci deblje gore.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Po 9kn nikada nije bio, a kamoli 20.000 dionica. Najmanja cijena (sitno komada) je bilo po 9,15 a najmanja prosječna dnevna je bila 9,74kn i 9,78kn sa sveukupnim prometom od 12.000kom.
I to si ti sve kupio…opet laž “kolega”
Inače, ne kukaj za Belje, rekao sam ti već jednom, ti si igrač za 10% i to su ti granice.

Ja inače cijelo vrijeme prodsjem po 13kn Dalekovod jer mi je rekao znalac Bolinger daće biti Dalekovoda po 7kn…

Teško da će ga biti po 7 kolega … puno prije će ga biti po 17-18 nego po 7.
Živi bili pa vidjeli 😎

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kolega, bio sam naravno ciničan, referirajući se na prijašnje prognoze g. Bolingera ili “kolege” prognostika.

Konačno i Dalekovod polako ulazi u fokus. Kuku lele tko sad ovo prodaje jer očito su pred nama samo bolje vijesti.

Dalekovod caruje, uzlet Kamgrada zakotrljao veliko preslagivanje

Upravo poslovni rezultati Dalekovoda pokazatelj su snažnog oporavka nakon izlaska iz predstečajne nagodbe, na što ukazuje i značajan rast prihoda od prodaje i poboljšan novčani tok. Financijska stabilnost počiva na četiri ključna područja – profitabilan rast, troškovna učinkovitost, novčani tok i upravljanje rizicima. Uz restrukturiranje koje se provodi po planu, do izražaja dolazi Dalekovodova snažna orijentacija na ugovaranje novih poslova u inozemstvu te imenovanje novih članova Uprave.

New Report

Close