DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovaj naš biser pomalo patinira, radi nelikvidnosti na drugim brzorastućim dionicama, ali povratak će biti pravo poliranje

prethodni post mi zvuči kao “nagovor na kupnju”


ovaj naš biser pomalo patinira, radi nelikvidnosti na drugim brzorastućim dionicama, ali povratak će biti pravo poliranje

i ja mislim, kad krene nece stati. samo treba biti strpljiv. do nedavno je bio na 10kn, sad je na 13kn. rast od 30% nije malo.

Samo što mu treba 100 godina

problem je što je takvih koji su ušli u dlkv po 10 kuna (kad kažem ušli mislim ušli, a ne dokupljivali) manje od 1% svih dioničara, a nas ostalih 99% u netko vecem nekom manjem, a netko ogromnom gubitku..

sve manje imam strpljenja za ovakve stvari…..
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/mEJyq32UqtVuIzmdOvCT4A==.pdf

uhljebi se slijevaju iz pošte


prethodni post mi zvuči kao "nagovor na kupnju"

u ograničenim količinama, ništa pretjerivati, ima još rasipača, koji daju svako malo određenu količinu po bidu

To rasipavanje vec lagano ide na živce. Vec sam 25% portfelja nakupio na rasipavanje, bilo bi lijepo da to napokon vec krene gore…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

A što sam ja rekao prije mjesec i pol kad sam pisao kako je Uprava dolaskom Premužaka narasla sa 4 na 6 članova (prvo 5, pa sad evo i 6). Ta razlika je novih cca 3 milijuna kuna novih troškova godišnje.

Igraju se našim novcem! Znamo da je zadnji Premužakov potpis u HP-u bio kupovina Nexusove firme i sad to moraju dobro isprebijati po načelu ruka ruku mije.

To se sve znalo još u 11. mjesecu premužak još nije ni znao kuda dolazi, a već je znao koji mu ljudi trebaju. Dakle ne bira po sposobnosti već podobnosti, a to je firmu već jednom bacilo na koljena! Čisti primjer uhljebljivanja koje nikada nikome nije donjelo ništa dobro, osim uhljebima! http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/291764/predsjednik-uprave-hrvatskih-posta-iznenada-odlucio-napustiti-tvrtku-i-prijeci-kod-tedeschija-kaze-da-nema-veze-s-izborima

New Report

Close