DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa zašto nas stalno štopaju?Kad je godišnja skupština za dalekovod,jel zna netko?

Nevjerujem da netko zna ali mora poletit kad tad [thumbsup]


igorbaki: ” Pa zašto nas stalno štopaju?Kad je godišnja skupština za dalekovod,jel zna netko? ” Nevjerujem da netko zna ali mora poletit kad tad [thumbsup]

tko kaže da mora, mislim da nas čeka loeš GFI, zašto bi dlkv moramo gore, može par argumenata

Cookie Monster

Ja sam rekao da će otići kad tad, a nije da nema poslova kad se druge dižu u nebesa neznam zašto nebi dlkv ja sam ga se nakrcao i nemislim izlazit iz njega barem 2 god nekih posebnih argumenata nemam jer sam ga uzeo na duži rok

SALDINI tebi nijedan argumenat nije po volji.zasto bi morao ici gore?zato sto to svi ocekujemo.sigurno smo u dalekovod usli jer mislimo da ce padat.zasto bi sve druge dionice isle gore?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Ja sam rekao da će otići kad tad, a nije da nema poslova kad se druge dižu u nebesa neznam zašto nebi dlkv ja sam ga se nakrcao i nemislim izlazit iz njega barem 2 god nekih posebnih argumenata nemam jer sam ga uzeo na duži rok

i ja sam ga uzeo na duzi rok.smatram to dugorocnim ulaganjem.u iduci mjesec dana ga sigurno necu prodavati.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

vec me ovi planovi o dugorocnosti nasmijavaju.dobro da neko nije izmislio formulu:BOLJE DUGOROCNO 10% NEGO KRATKOROCNO 110%

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


spyder: ” Ja sam rekao da će otići kad tad, a nije da nema poslova kad se druge dižu u nebesa neznam zašto nebi dlkv ja sam ga se nakrcao i nemislim izlazit iz njega barem 2 god nekih posebnih argumenata nemam jer sam ga uzeo na duži rok ” i ja sam ga uzeo na duzi rok.smatram to dugorocnim ulaganjem.u iduci mjesec dana ga sigurno necu prodavati.

post mjeseca

[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

spyder:

igorbaki: ” Pa zašto nas stalno štopaju?Kad je godišnja skupština za dalekovod,jel zna netko? ” Nevjerujem da netko zna ali mora poletit kad tad [thumbsup]

tko kaže da mora, mislim da nas čeka loeš GFI, zašto bi dlkv moramo gore, može par argumenata

Slažem se s pitanjem. Ima li netko odgovor, Zašto mora gore?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

pa,ne mora.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

ali sigurno hoce.zasto?zato sto je ne bi ovakav financijski strucnjak poput mene imao da ne vrijedi.[pray]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Šta je sa ALUMINIJEM – taj cirkus oko struje traje koda se prodaje na kante?


Šta je sa ALUMINIJEM – taj cirkus oko struje traje koda se prodaje na kante?

Aluminij je sam nabavil struju.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

New Report

Close