DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@Zack4u
mislim da si previse zaglibio u pesimizmu koji je i mene drzao par mjeseci ovdje. znas kako to ide na burzi. cijena dionice nekad nema veze s vezom. tako je prije potpisa PSN dionica bila na istim razinama kao danas. nakon PSN i prije 10 dobrih ugovora je bila na 18kn. i tako dalje…

trend ce se preokrenuti kad tad a ako ti zaista mislis da je 12-13 kuna odlicna cijena i da dionica moze biti puno jeftinija od ove cijene onda ok, sretno sa prodajom i odlukom.

Biti će zanimljivo kad pukne ova brana na 13 kuna…ima tu još vjerovatno 50 tak tisuća komada….međutim trezor ne posustaje s kupnjom… a kako prosječna cijena bude rasla i oni će podizati cijenu kupnje…

ne zelim širiti defetizam, ali sjećam se i Veline kupovine na 16,xx kuna

Po svemu sudeći ovdje se uz Norvešku spremaju još dva velika posala Iran i Poljska a vrlo lako moguće i Ukrajina….po mojoj procijeni trezor se odlučio na ozbiljnu kupnju na temelju poslova koji su im izgledni…ne treba zaboraviti i da ove godine treba biti realizirana prodaja vjetroelektrana čime bi značajno bio smanjen dug….svi signali su pozitivni…e sad da li će i koliko brzo tržište reagirati to ćemo svi zajedno vidjeti…ali jedan malo ozbiljniji ulagač sa recimo 10 milja kuna sasvim bi promijenio situaciju na ovoj dionici…sljedeći tjedan trezor je sa svojim nalogom iznad 12,50..

A zašto sada fondove ne prodaju po 12,30? Pa to im je premija od 23% na cijenu po kojoj su nedavno rasipali i šakom i kapom! Ili im je u cilju samo da ne raste.

Evo nešto što je staro kako vidim cca godinu dana. Vjeroajtno je riječ o nekoj grešci u iznosu, (barem ja tako mislim) …

[EVENT] Austria-Hungary (Croatia) begins new residency location in Oštarije from worldpowers


ne zelim širiti defetizam, ali sjećam se i Veline kupovine na 16,xx kuna

Tako je i sve što je rekao da će DLKV napraviti i dobiti, bio je u pravu i kupovao je za svoj novac,a ne za trezor,a mislim da je on imao jako dobre informacije o poslovanju DLKV, ovdje je jedini problem što se nije pojavio kupac DLKV,a možda i je, ali mu kupnja nije odobrena, nešto kao Turcima na ACI-ju

Upravo bio predsjednik uprave Dalekovoda u emisiji “Druga strana” Ž. Karduma.
Jako zanimljiv i misaon čovjek.
Nažalost, niti riječi o Dalekovodu već isključivo o Pošti od kuda je Premužak došao u Dalekovod.

La vita e bella!


Upravo bio predsjednik uprave Dalekovoda u emisiji "Druga strana" Ž. Karduma.
Jako zanimljiv i misaon čovjek.
Nažalost, niti riječi o Dalekovodu već isključivo o Pošti od kuda je Premužak došao u Dalekovod.

Da pogledah…čudno da čovjek gotovo ne spomenu dalekovod…. kao da je nostalgičan..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da, njegova opcenita sutnja je jako cudna…Vela je to odradivao i u medijima i po svemu i u poslovima….

a Premuzak nista, i opet nista, i jedno veliko nista…

cisto da uzmemo u obzir, evo 6 mjeseci, niti jedan posao nije potpisan, idemo vidjeti sta ce druga polovica godine donesti

ivanoreskovic@
O čemu Vi ?
http://www.dalekovod.hr/potpisan-ugovor-za-prugu-dugo-selo-krizevci.aspx

A i ovo bi valjda za koji dan trebalo.
http://www.dalekovod.hr/dalekovod-pred-potpisom-nova-dva-velika-ugovora-u-norveskoj.aspx

New Report

Close