DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 22:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Toliko muke a ni 200 tisuća kuna prometa. Suha je ova burza kao barut. Niti kune ovdje nema više novog novca od domaćih ulagača. Eventualno da uskoči neki stranac, inače i samom objavom posla teško da će ovo nekud daleko. Fondovima je naređeno da deru po bidu kad se nešto skupi i oni stvarno to dobro deru!

Burza je otvorena još malo manje od 3 sata, kolega, pa bumo videli, kak bi se reklo, ne… 🙂


Kako nema kruha kolega pa mogli ste kupovati po 10 kuna i danas prodavati sa 25 % zarade u kratkom roku…

daj molim te, to je obično kokošarenje…no na žalost samo to je i ostalo na ZSE….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

I kutinska Petrokemija žrtva prepucavanja HDZ-a i Mosta

marcello

@bananarama , dobar 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/DLKV_stjecanje_otpustanje_2016__2552016125601.pdf

Trezor i dalje kupuje….

dalekovod d.d. + 3973 novih dionica po cca kn 12,30

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/DLKV_stjecanje_otpustanje_2016__2552016125601.pdf

Otkup vlastitih dionica i to u iznosu od punih 40 tisuća kuna je potez očajnika, a ne pozitivan ishod. Da firma vrijedi upravi ili nadzornom odboru sada bi umjesto ove informacije čitali kako članovi uprave ili nadzornog odbora skupljaju dionice. Eto toliko od mene, nemojte nasjedati jefitnim trikovima, na te kupnje trezorskih sam se nasanjkao barem 3-4 puta. I dalje imam dionice i dalje ću ih kupovati ali sam sretan što sam dio iskrcao u zadnja dva tjedna ( 1/3 eto da i to znate). I ne ovo nije nagovor na prodaju , nego samo moja reakcija na ovu “ogromnu količinu” dionica koju su kupili.

Ko da sam znao da oni kupuju….

A možda i sada DLKV d.d. ima 2000 H na 12.30 nalog….. Ako jesu, vidit ćemo kroz nekoliko dana. Krenuli su s 12.00 kn 5500 kom nedugo

Neka se bave prodajom vjetroelektrana, Sky officea, otplatom dugova novim poslovima, a ne jeftinim trikovima. ma….. ljut sam, polako gubim volju za ovu dionicu, bez obzira što i dalje vjerujem da je jako podcijenjena ali svakim danom sve manje i manje sam uvjeren u tu mantru.

New Report

Close