DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Netko kupuje/prodaje u blokovima od 2000 kom na 12 kn.

http://www.imsig.pl/pozycja/2016/94/KRS/119828,DALEKOVOD_-_POLSKA_SP%C3%93%C5%81KA_AKCYJNA

Upisano povečanje temeljnog kapitala

Vidio sam. To je dobra cijena po meni. I ja bi, ali sam kratak sa kapitalom sada nažalost……

Ovo su već sa neizvršenim nalogom od istoga ”vidljivih 6000 komada”, ostatak ćemo viditi…

Vjerovatno 20 000 komada na kupnji po 12 kn…zadnji put je takav nalog bio na 10,55 kn nakon čega je slijedio rast do 13 kn…

Koliko li će tek u Iranu biti potrebno Dalekih-vodova. Stotine kilometara, a toplo za rad i preko zime ,a ravno, a ima se iskustva i sa zrakomlatima za postavljanje i u udaljenim pješčarama.
Još 2005 je Dalekovod na Islandu “dero” slične poslove u daleko težim uslovima a tek sada uz novu tehnologiju. Uskoro će i dronovima postavljati Dalekevodove iz sjedišta u Zagrebu.

Jel bio tkoniz Dalekovoda tamo?

Zvonimir Šibalić, voditelj Odjela upravljanja portfeljem u PPD-u. Iran će raditi niz infrastrukturnih projekata, od gradnje cesta i željeznica a plan je i povećati iskoristivost morske vode u navodnjavanju u južnom dijelu Irana. Šansu za poslove na tom tržištu vidi zato i Dalekovod, potvrdili su nam u toj tvrtki, čije izaslanstvo također putuje u Iran

Predsjednica u pohod na Iran 
vodi 70 poslovnih ljudi iz Hrvatske

da je ovo priča o našem dragom Đuri, dionica bi na temelju ovakvih vijesti skočila na 15-16 kuna..
dok kod dalekovoda se ugovori posao od 60ak M eura pa cijena padne za 10ak posto!!

ali ovo je maraton a ne trka na 400, 800 ili 1500 metara

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/DLKV_stjecanje_otpustanje_2016__2052016121747.pdf

Trezor počeo kupovati dionice DLKV…..tu se kuha još neki veći posao….jer su imali nalog na 20000 kom…

Dalekovod-prijava stjecanja vlastitih dionica

jucer je bio H nalog na 2000 komada i prošlo je 5,500. znači to je to 🙂

Uprava je svjesna snage i mogućnosti ove firme, tako da se i njima ova cijena čini više nego povoljna. Jedino je još uvijek uhljebljenim upraviteljima MF-ova u cilju da i dalje ostane po starom odnosno da svoje satelite napune jeftinim dionicama.
Ima i to dobru stranu, a to je upravo ovo što čine oni upućeniji u stanje i budućnost.
Manje para narodu a više dioničarima u budućnosti. To mi se već sviđa! LP!

New Report

Close