DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


izgleda da pocinje nova korekcija.[angry] [lol] [angry] [lol] [angry] [cry][shocked][sealed][bye][lol] [bye][undecid][sad]

točno, prodaja se slaže ispod 14.000 kn…
ova dionica je strong hold…a na ovim razinama već i zicer….
..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

prva ozbiljna ponuda za kupnju na dalekovodu na 1340 kn 198 dionica.[cry][cry][cry]

da li mi netko moze dati realnu prognozu (iako znam koliko je to tesko) za dlkv u narednih par mjeseci? hvala puno


da li mi netko moze dati realnu prognozu (iako znam koliko je to tesko) za dlkv u narednih par mjeseci? hvala puno

teško da će ti to netko moći odgovoriti ali povuci sam konce i zaključi…zaboravi sad fundamente(nemogu vjerovati da sam to rekao), uzmi u obzir psihički moment…kraj korekcije(nadamo se uskoro), ugovor s aluminijem, cijena od pred mjesec ,dva dana…cca. 1900 kn.monopol…itd…sretno

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


hrca11: ” da li mi netko moze dati realnu prognozu (iako znam koliko je to tesko) za dlkv u narednih par mjeseci? hvala puno ” teško da će ti to netko moći odgovoriti ali povuci sam konce i zaključi…zaboravi sad fundamente(nemogu vjerovati da sam to rekao), uzmi u obzir psihički moment…kraj korekcije(nadamo se uskoro), ugovor s aluminijem, cijena od pred mjesec ,dva dana…cca. 1900 kn.monopol…itd…sretno

šta kažu fundamenti , koja je realna cijena dalkeovoda? ..

Cookie Monster

Kolega Marko, zašto konsodilirano izvješće ne bi ugodno iznenadilo, koliko znam DLKV ima tvrtke kćeri koje mogu imat dobre prinose [thumbsup]


Kolega Marko, zašto konsodilirano izvješće ne bi ugodno iznenadilo, koliko znam DLKV ima tvrtke kćeri koje mogu imat dobre prinose [thumbsup]

zato što vjerujem da će na budući, skori rast dlkv utjecati upravo stvari koje sam nabrojao..a FI , će ga tu i zabetonirati..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


da li mi netko moze dati realnu prognozu (iako znam koliko je to tesko) za dlkv u narednih par mjeseci? hvala puno

kraj veljace 1700, svibanj 2900, prosinac 9800kn.
boze dragi sutra moze izbit rat na kosovu i ode sve u pm, ako mislis kupovat kupi ako mislis prodavat prodaji , ja osobno sam kupova po 1400 i sad cekam sta ce biti dalje a nebi kupova da ne mislim da ce ic gore, ovdje su ti neki od skolopljenih poslova http://www.dalekovod.com/reference.html , trebali bi uzet aluminij mostar ali je to jos uvjek kao pod upitnikom mada se nadam da ce uskoro doc pozitivni signali iz mostara a u tlm-u su prihvatili uvjete preuzimanja. Uglavnom kod ulaganja u dionice ti nitko nista nemoze garantirat.
Pozdrav

pratim sve vise-manje ali ipak trebam misljenje iskusnijih…

hvala svima na odgovorima

ne prodati…http://www.nacional.hr/articles/view/42212/
pozdrav[thumbsup]

Ne znam koliko vas je citalo ovaj clanak, al ukazuje na to, da se ne bi trebali brinuti za struju u BH. da je to rjesena stvar sa HEP-om

http://195.29.151.53/index.php?page=article&article_id=152462

Zna li netko sto se ovdje dogadja????

skype - ivek1234

New Report

Close