DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sad treba malo pricekat.. ili mozda ne :D..kojeg ste misljenja


sad treba malo pricekat.. ili mozda ne :D..kojeg ste misljenja

Hm, mišljenja? U korekciji nisam prodavao, a danas dokupio 5 komada na 1412 kn. Sad je par kuna doli, no da imam više papirnatih, ne bih previše razmišljao.
Već u prvoj dekadi veljače ide novi ciklus/objava kupovine Aluminija, pa se ti premišljaj?! Ja nisam.[cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

opet se hypo istovara, zgadio mi se

NEMA PREDAJE

Kvalitetne blue chip dionice znatno jeftinije
Izvor: Novi list, Powered by PressCut
30.1.2008 – Na Zagrebačkoj burzi, neki investitori panično prodaju svoje dionice, dok s druge strane drugi investitori marljivo kupuju i dokupuju dionice po jeftinima cijenama. Neke kvalitetne “blue chip” dionice sada su znatno jeftinije, jedna od tih dionica je Dalekovod. U zadnjih godinu dana Dalekovod je potpisao niz novih ugovora u vrijednosti čak 1.774 milijuna kuna, šireći time svoje poslovne aktivnosti na domaćem i stranom tržištu.

Neki od većih poslova uključuju: 80 milijuna dolara vrijedan posao za projektiranje, izgradnju i puštanje u pogon druge linije 500 kV dalekovoda u dužini od 390 kilometara u Kahzastanu; i ugovor sa Norveškom državnom tvrtkom Statnett za izgradnju dalekovoda 420 kV, duljine 105 km, vrijednost radova na montaži iznosi više od 20 milijuna eura.

Na domaćem tržištu Dalekovodu je dodijeljen posao vrijedan 560 milijuna kuna za nabavu i ugradnju elektroopreme, prometne i ostale opreme za izgradnju autoceste Rijeka-Zagreb. Radi se o dopuni za puni profil autoceste, rekonstrukciji postojećih centara za kontrolu prometa i izvedbi radova za zaštitu od bure; završetak radova je predviđen za kraj 2008 g. Nove ugovore moguće je očekivat sa ukrajinskog, švedskog i zambijskog tržišta, gdje tvrtka vodi pregovore.

Cijeli članak, Novi list, 30. siječnja 2008.
http://www.limun.hr/main.aspx?id=91753&newsID=241209&Ticker=DLKV-R-A&Source=Z&Page=1

pozdrav svima.da li mi može netko napisati realnu vrijednost dalekovoda prema fundamentalnim pokazateljima.hvala

a kaj je s tim pregovorima oko struje……koliko će trajati ta trakavica……ima ko kakve info kad će biti objava rezultata pregovora???? (ma kakvi oni bili)[undecid]


Kvalitetne blue chip dionice znatno jeftinije Izvor: Novi list, Powered by PressCut 30.1.2008 – Na Zagrebačkoj burzi, neki investitori panično prodaju svoje dionice, dok s druge strane drugi investitori marljivo kupuju i dokupuju dionice po jeftinima cijenama. Neke kvalitetne “blue chip” dionice sada su znatno jeftinije, jedna od tih dionica je Dalekovod. U zadnjih godinu dana Dalekovod je potpisao niz novih ugovora u vrijednosti čak 1.774 milijuna kuna, šireći time svoje poslovne aktivnosti na domaćem i stranom tržištu. Neki od većih poslova uključuju: 80 milijuna dolara vrijedan posao za projektiranje, izgradnju i puštanje u pogon druge linije 500 kV dalekovoda u dužini od 390 kilometara u Kahzastanu; i ugovor sa Norveškom državnom tvrtkom Statnett za izgradnju dalekovoda 420 kV, duljine 105 km, vrijednost radova na montaži iznosi više od 20 milijuna eura. Na domaćem tržištu Dalekovodu je dodijeljen posao vrijedan 560 milijuna kuna za nabavu i ugradnju elektroopreme, prometne i ostale opreme za izgradnju autoceste Rijeka-Zagreb. Radi se o dopuni za puni profil autoceste, rekonstrukciji postojećih centara za kontrolu prometa i izvedbi radova za zaštitu od bure; završetak radova je predviđen za kraj 2008 g. Nove ugovore moguće je očekivat sa ukrajinskog, švedskog i zambijskog tržišta, gdje tvrtka vodi pregovore. Cijeli članak, Novi list, 30. siječnja 2008. http://www.limun.hr/main.aspx?id=91753&newsID=241209&Ticker=DLKV-R-A&Source=Z&Page=1

Nek bude što dulje jeftino, kak bi još mogao dokupiti kad mi sjedne lova.
[pray]

Novo lice u TOP 10: PBZ Skrbnički s 15.103 komada zamijenio popularnog Hypača.

ljepo mi je drago sto nema vjesti oko aluminija dok ne prodje ova kriza

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Jel to novi u top 10, ili je samo hypo ispao ?

Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.400,00 58
1.404,00 50
1.405,00 40
1.409,97 82
1.409,98 20
1.413,00 51
1.415,00 32
1.424,00 10
1.424,90 39
1.425,00 20
Da li je to počela rasprodaja portfelja[shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close