DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Osobno, od svega se najviše bojim korporativnog nemorala i utjecaja politike na kompaniju koja ju je i dovela na rub propasti.

Ovaj dio je trenutno najopasniji, bilo bi super da se firma privatizira.

Firma se ionako već trži ispod 10 kn… svi zaboravljaju na onaj spor koji je dobio dlkv 2 kn po dionici

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ma i da imaju milijardu kuna dobiti, nema nikoga da podigne cijenu… 🙁

Ne treba nama dobro FI, nego spekulacije o prodaji, crne limuzine, fantomski investitori… to dize cijenu, a ne nekakvo poslovanje. :-/

jadno, zaista jadno, ali sta mozemo osim cekat bolja vremena za dlkv i nadati se novim poslovima.

barem je dobar FI pa mi je lakse drzati dionice u minusu.

Ovo je utrka na 2-3 godine. I high risk asset. Mogući veliki prinos, a moguć i kompletan gubitak. Ovo što sada vidimo je dobro. E sada što će biti, to uvelike ovisi u Alenu i njegovim sposobnostima. Sada vi procijenite njegove mogućnosti.

Ovdje rizika nema, ovo je vrhunska tvrtka koja će svakim izvješćem to opravdavati. Problem je taj što je ona očiti primjer kako politika i hrvatski koruptivni mentalitet ubijaju sve što diše pa čak i ovakvog renomiranog giganta. Šteta je napravljena i vidimo je svakodnevno na asku… dok se ne iskipa što se planira iskipati nema većeg pomaka. No kad se stane s prodajom a stati će se ondaće svako novo izvješće gurati dionicu na više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

imam jedno pitanje kolega:)

Zašto se kipaju na ovoj cijeni?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ima rizika, i on je velik. Prvo treba otplatiti sve kvartalne rate, drugo politika, treće poslovi(norveška je pod velikim proračunskim pritiskom). Al kako ima rizika, tako ima i moguće premije. Govoriti da nema rizika je po meni neozbiljno.

Kipaju se oni od 16-17 kn. Velikim igračima 20, 40% je puna šaka brade.

Rizik je nikakav ako nastave izbacivati ovako dobra izvješća, to sam mislio.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

…iako sam dioničar još od kad je cijela bila 210 kn prije dokapa al ova tvoja teza nekako mi ne ulijeva povjerenje.
Ima tu nešto drugo što se sprema al nikako za nas dobro

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dionica neće pobjeći to je sad već očito. Držati na oku…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ni s ovim FI nismo danas uspjeli niti dotaknuti 12 kn…ali kao što sam napisao prije otvaranja, ovo je ZSE gdje FI više ne igraju nikakvu ulogu, svježeg keša nema, fondovi kupuju samo “svoje” dionice, a mali su uglavnom zaglavljeni u nekim dionicama iz kojih se ne može izaći bez gubitaka ili se ne može uopće izaći iz tih dionica jer kupnje praktički nema… čak i ovi odbijanci zbog FI su bez baruta, tek kao neka mala prskalica koja brzo izgori s malo dima

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close