DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 22:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zali boze 1000 dionica sto sam kupio, zapela lova, zaradit cu nista uz ove fondove koji se vesele svojoj "zaradici". naravno, prosjek im je "170kn" po dionici ali to se tak ne gleda [emo_smijeh]

i uz ovakvu likvidnost i masu kapitala na ZSE mislim da ce prodavati jos "17" godina svojih bezbroj dionica. tak da, prodam ovo i sto dalje to bolje.


U ovoj dionici fondovi su izgubili i gaće, tak da je potpuno nebitno po koliko prodaju.
Po koliko će i kada Dalekovod biti prodan isključivo odlučuje većinski vlasnik sa preko 60%, a to je Konsolidator. Mogu odlučiti što požele bez da pitaju fondove. Zato je ovu dionicu dobro imati naročito uz ovakav nastavak širenja poslovanja a vrijeme za preuzimanje će zasigurno doći, da li prije ili kasnije – manje bitno. Što se duže čeka i cijena preuzimanja će biti veća. LP!

Izgleda novi poslovi u Poljskoj. Ovo je objavljeno na EU tenderima 29.08.

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:305560-2015:TEXT:PL:HTML

p.s.
Isprika svima ako zbog ovih novih poslova dionica danas dodatno padne.
[emo_beztona]


zali boze 1000 dionica sto sam kupio, zapela lova, zaradit cu nista uz ove fondove koji se vesele svojoj "zaradici". naravno, prosjek im je "170kn" po dionici ali to se tak ne gleda [emo_smijeh]

i uz ovakvu likvidnost i masu kapitala na ZSE mislim da ce prodavati jos "17" godina svojih bezbroj dionica. tak da, prodam ovo i sto dalje to bolje.


Već dokazano da su HR banke radile u povjesti protiv HR kapitala i ekonomije (pretvorba i privatizacija i puste financijske inekcije u lopovske HR tvrtke) e sad sve više sam uvjeren da i fondovi s našom lovom (budućom obećanom mirovinom) iz samo njima objašnjivih i shvatljivih kombinacija poslovanja i trgovanja dionicama pokušavaju nekome smanjniti ulaz u određene tvrke s dobrom ili kakvom takvom perspektivom . Ponovno pljačka na Balkanski način s tuđim novcima i što je najbolje u svemu tome sve je blagoslovljeno i opravdano nekakvim propisima i regulativom poslovanja koje večini nije shvatljiva ali eto oni to nama objasne na kraju godine s otpisom minusa ili prosjekom poslovanja kada zbroje i oduzmu dobit i gubitak pa uštimaju nekakav jadan pozitivan ishod . Ovo je primjetno na više perspektivnih kompanija koje su na ZSE.

Izgleda novi poslovi u Poljskoj. Ovo je objavljeno na EU tenderima 29.08.

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:305560-2015:TEXT:PL:HTML

p.s.
Isprika svima ako zbog ovih novih poslova dionica danas dodatno padne.
[emo_beztona]


Lega Shasa potrudi se kao i uvijek.

@Shasa

Odličan komentar!! I ja se bojim da će dobiti još poneki natječaj od 30-40 mil. kuna jer onda dionica ide definitivno na 14,8 – 15 kn!!

Za razliku od Đure Đakovića npr. njihov predsjednik uprave ode dan, dva do bliskog istoka, zabavi se, uživa u skupim hotelima, čovjek se vrati sa doma a dionica skoči sa 22 na 25-6 kuna..

ZSE..

opet se fond brutalno iskrcava po kupnji…kuku nama s takvim ulagačima

Ignore: KressoM, delux

hmm …. preko 100k dionica je u zadnjih 10-tak dana promjenilo vlasnika


opet se fond brutalno iskrcava po kupnji…kuku nama s takvim ulagačima
u!

I prestat će, a onda će biti kasno za (jeftinu) kupnju.

Zato pametno!

Na 15,xx im baš i nije prepametan iskrcaj kao što je donekle bio na 18,xx.


hmm …. preko 100k dionica je u zadnjih 10-tak dana promjenilo vlasnika

jel to dobro ili lose ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne znam jel vi pratite situaciju vani kad vas puca toliki optimizam ?! Već mi sad žao što nisam izašao, ali mogu još malo trpiti. Dva napada na 19 kn su neslavno završila, mislim da idemo barem na 14 kratkoročno. Bit će gore dolje, ali preko 17 ne vjerujem (a bilo bi mi drago)



hmm …. preko 100k dionica je u zadnjih 10-tak dana promjenilo vlasnika

jel to dobro ili lose ?
[/quote]

Budući da tako onaj koji izlazi ima svaki dan manje dionica, to je odlično.

A kad on stane, zna se!

Ja sam još uvijek uvjerenja da on to radi upravo zato da nekome tko nije bio (ili ne dovoljno) u dokapitalizaciji, omogući jeftin ulazak, jer zna se da fonovima baš i nije stalo do njihovih klijenata, već do nekih drugih (kako netko prije zgodno reče: potrebitijih).

Daje Alabama ostao član NO DLKV možda nebih bilo ovakve rasprodaje

New Report

Close