DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čudno je da su izostavili obavijest o vlastitim dionicama pod točkom 6 ???

Čeka se strana ponuda za većinski paket. Pitanje je samo da li će većinski biti zadovoljan sa 30 – 35 kuna po dionici. Ako oni prodaju onda moramo i mi.

Kakave ti gluposti pričaš? Kakva ponuda? Kakvih 30-35kn?

Daj se spusti na zemlju.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kakave ti gluposti pričaš? Kakva ponuda? Kakvih 30-35kn?

Daj se spusti na zemlju.


u nedostatku novih vijesti, kolega samo iznosi svoje želje, a nisu ni naše daleko, zašto bi inače čamili ovdje tolike godine [emo_smijesak]

Pa ako je tako, zašto onda baš 30-35kn, 50-55kn zvuči puno bolje? [emo_smijesak]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa ako je tako, zašto onda baš 30-35kn, 50-55kn zvuči puno bolje? [emo_smijesak]

kriza je i vani, nemaju stranci toliko razumijevanja za naše gubitke, mislim ja da su oni mislili to kupiti, da bi oni išli odmah po 10,00 kn , a ne sada plaćali neke banana cijene[emo_smijesak]

Pa da, mi se uvijek vodimo onom da stranac hoće gotovo riješenje i čistu situaciju, ma koliko god ona koštala… Makar je istina takva da ja znam za samo dva takva preuzimanja, Pliva i Dukat, dok su sva ostala bila kad su firme bile u dubiozama…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Puste priče! Ovo će netko uskoro preuzeti jer je svakome jasno da već krajem godine neće biti za bagatelu. A što bi Vi napravili da Vam firma tržišne kapitalizacije od 40 milijuna Eura otima na natječajima poslove u vrijednosti 100 milijuna Eura? Bolje sada dati premiju od 100% nego krajem godine kupovati po 50 kuna.
Imamo i novu, moderniju internet stranicu. Dali su si i tu malo truda!
http://www.dalekovod.hr/

@ Bananarama
Kolega Bananarama, prije 10tak dana kolega Ioreskovic tvrdi da ce cijena biti 75 kuna sto posto provjereno za 3 godine, sad Vi tvrdite da ce ici po 35 ali sad odmah, samo što nije. U dilemi sam da li da čekam Vaših 30-35 kn ili ipak da više vjerujem prethodnom postu kolege Ioreškovića. Ima netko možda pametniji od mene da mi sugerira.
Trezorske dionice – tko očekuje da će ih kupovati firma koja ima 1mlrd kuna duga. Na skupštini je bilo rečeno da u 2014toj Dalekovod nije bio aktivan na tržištu niti kupnjom niti prodajom dionica. Na glavnoj skupštini se donose odluke iz prijašnjih godina. Jedino ukoliko netko inzistira da se stavi u dnevni red pitanje od stateškog značaja za firmu može ući u dnevni red. Na izvanrednim skupštinama se donose buduće odluke, odnosno odluke od značaja za firmu. Za informaciju ukoliko postoje oni koji nisu znali.

@banana, priča ti drži vodu .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

zali boze 1000 dionica sto sam kupio, zapela lova, zaradit cu nista uz ove fondove koji se vesele svojoj “zaradici”. naravno, prosjek im je “170kn” po dionici ali to se tak ne gleda [emo_smijeh]

i uz ovakvu likvidnost i masu kapitala na ZSE mislim da ce prodavati jos “17” godina svojih bezbroj dionica. tak da, prodam ovo i sto dalje to bolje.

Samo je na našoj burzi moguće biti član (bivši)NO DLKV, predsjednik PBZ OMF , i mora se priznati da čovijek radi dobar posao,prodaje li prodaje..a ima toga …

New Report

Close