DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

svaka cast na ovome….. jos cemo pisat dopise i minirat poslove..

pepe7

http://www.seebiz.eu/pbz-co-i-erste-plavi-prodaju-dionice-dalekovoda/ar-118150/

Nadam se da ovo sipaju mirovinci i ne bih imao ništa protiv da ju spucaju i na 10 kuna, u stvari to bi bilo odlično

Samo neka dode do 10 kn za 2,3 mjeseca, da stignem jos casha skupiti:):):)

po meni, ovo je fenomenalna prilika koju bi bilo dobro iskoristiti kod ove dionice . danas sam nešto uzeo, eto, vidjet ćemo jesam li se zahebo. u svakom slučaju, još će se malo uzeti.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

…. a ovo za 10 kn , mislim da to nećemo vidjeti, barem ne u skoro vrijeme

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Može po 16,50 isto kao i VERN po 60,cijena na burzi nema veze sa stvarnošću,a pogotovo budućnošću. Vela je kupovao dionice iznad 18 kuna prije koji mjesec, to dovoljno govori.

Sjećam se da nas je još prije koji mjesec kolega B***** uvjeravao kako ćemo Dalekovod na lopate kupovati ispod cijene dokapa od 10 kn.

A ko za vraga, sada kada je jad i čemer na burzama nikako ne mogu dobiti novu količinu Dalekovoda za 14 ili 15 kuna….

Strašno!

La vita e bella!

ovaj silom nece vise od 16….stvarno iritira

pepe7


Sjećam se da nas je još prije koji mjesec kolega B***** uvjeravao kako ćemo Dalekovod na lopate kupovati ispod cijene dokapa od 10 kn.

A ko za vraga, sada kada je jad i čemer na burzama nikako ne mogu dobiti novu količinu Dalekovoda za 14 ili 15 kuna….

Strašno!

Ima na 16, danas a sutra …


…. a ovo za 10 kn , mislim da to nećemo vidjeti, barem ne u skoro vrijeme

Daj Bože da bude!

Da ne bude zabune imam već dosta dionica DLKV, ali još koja po 10,00 jako bi dobro došla!



…. a ovo za 10 kn , mislim da to nećemo vidjeti, barem ne u skoro vrijeme

Daj Bože da bude!

Da ne bude zabune imam već dosta dionica DLKV, ali još koja po 10,00 jako bi dobro došla!
[/quote]

I tata bi sine [emo_novac]

Nego, jel tko bio na skupštini?
Nažalost, nisam mogao pa ako je tko bio nek podijeli svoje viđenje oko skupštine.
Ovdje je pdf http://zse.hr/userdocsimages/novosti/jbbnT5Gs29cddWDop65ZrQ==.pdf

Ne piše ništa o vlastitim dionicama.

Hvala.

New Report

Close