DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dlkv-r-a
[emo_euro]
[emo_palacg]
svaka čast, norveška, finska,ukrajina

lijepo sam zamolio, ne uzimajte više nikakve poslove, odosmo u propast, bit će opet 15

U ovoj dionici cu ili izac sa svojom mirovinom za 20 godina ili cu sve sta sam stekao izgubiti….

Stancamo poslove ko na traci….

PBZ CO OMF nakon dokapa od početka godine do danas prodao oko 100.000.
ERSTE plavi OMF prodao oko 90.000.
Svakodnevno istovaraju.

Koliko vidim od početka godine su kaskali za Raiffeisen OMF, pojačanom kupnjom PODR i ATGR (i prodajom DLKV-a) uhvatili su priključak.

Ako je PBZ mirovinac samo prati i radi suprotno. Izasli su i iz TNPL po 300 sa 6000 komada. Jednom rjecju genijalci. Jadan je onaj tko je tim panjinama dao mirovine na upravljanje. Ja im ne bi dao kokosi i to nacrtane da mi cuvaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

prihod je nebitan ako se ne odražava na cijenu, a kao što sam već pisao, uz ovakve brane i iskrcaje čim se pomakne blizu 18, nema tu pomaka dok se fondovi ne riješe onog čega su naumili..ovo što fedor kaže, ovo je idealna situacija za stranog kupca, ali za malog dioničara..i gomilanje gubi smisao nakon nekog vremena..

mali osvrt na sve napisano, lako je njima istovarati kada imaju što, kod prodaje kako TNPL,tako i DLKV, manje je bitno zašto su prodali, a važnije kome su prodali, nije njihovo poslanje da zarade umirovljenicima, njima ionako malo treba, ima potrebitijih ljudi

I vani je počela rasprodaja dionica, tako da naše nelikvidno tržište u ovakvim okolnostima nema tko da pogura. Jedino se može zaraditi ako ste se trefili u dionici za koju se zainteresirala neka strana srodna kompanija. Dalekovod je upravo takva firma i ako bilo tko ima želju da uloži u nju sada mu je pravo vrijeme da pobere dionice. Ali od toga za sada ništa, iako sumnjam da firma koja otima na stranim natječajima višemilijunske poslove drugim daleko većim stranim kompanijama neće nekome zapeti za oko.
Za sada se pokazuje da je sve sigurnije boraviti u ovoj dionici, a vremenom se neke stvari moraju i vrednovati.

zadnja 16,99..
ovdje nešto definitivno ne miriši na dobro!
oni koji imaju puno više informacija prodaju (što je i opravdano obzirom da su zaradili, rekao bi jedan od forumaša ohohoho posto i pri ovih 17kn..).
da vjeruju u perspektivu vjerovatno bi držali dionicu (iako fondovi često imaju logiku različitu od pojedinačnih malih investitora).
možda oni znaju npr. da su ovi poslovi dogovoreni s minimalnom maržom, a mi ne želimo niti razmišljati o tome ili se u sebi pomalo toga bojimo, pa bolje ni ne pričati o tome..

činjenica je da firma ugovora sve više i više poslova , a dionica stagnira ili pada ….. živio nam zse !!!!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close