DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ništa ovdje ne može pogurati dionicu prema gore, čak ni novi poslovi. očito svi čekaju da ova vlada ode i da se pokrene gospodarstvo pa možda onda, a do tada hibernacija

Ignore: KressoM, delux

O kakvim se zastojima konkretno radi? Gdje je problem?

Prvenstveno u Ukrajini gdje se zbog poznate situacije većina projekata pomakla od tri do šest mjeseci. Ondje trenutno radimo na tri projekta koja bi trebala biti završena krajem ove godine. Dobili smo još jedan tender od oko 43 milijuna eura i očekujem da ćemo uskoro potpisati i ugovor. Riječ je o izgradnji trafostanice visokog napona. Odavno već nismo radili tako veliki projekt u tom segmentu. Očekujem da ćemo tom referencom u narednih šest mjeseci u Ukrajini ugovoriti još nekoliko trafostanica. Poslovi su dalje od ratne zone, tako da sam optimističan oko realizacije tih poslova.

Iz intervjua od prije 30 dana, ovo je nešto potpuno novo na HR poslovnoj sceni, ovaj ne daje lažna obečanja.

bome nema šta, kad ni na ovo ne reagira onda je ova burza definitivno postala unikat, ovo je za unescovu nematerijalnu baštinu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

evo ne daju. sad kužim zašto sam prije odlično zarađivao a sad sve čorci. nema ovog nigdje na svijetu. niđe veze kažu neki.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

He,he! Nisam ni mislio da će nešto odraditi ali ipak je pozitivno što ni najvećem luzeru više ne pada na pamet da proda svoje dionice po ovoj cijeni. A fondovi po nalogu vlasnika i dalje neka štopaju. Otom-potom će se i vidjeti razlog igara.

Konačno u minusu, bilo je i vrijeme [emo_vrtimise]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Koliko je do sada potpisanih ugovora i koliko je to u mil eura u ovoj godini?

Svak čast mašineriji koja omogućuje i malima da ulete po ovakvim cijenama.


ništa ovdje ne može pogurati dionicu prema gore, čak ni novi poslovi. očito svi čekaju da ova vlada ode i da se pokrene gospodarstvo pa možda onda, a do tada hibernacija

Ma nema to veze, iako mi se sviđa kako razmišljaš 🙂

Bit će to sve kako treba, no panic.

Alabama radi dobar posao za svoj fond

Naravno da nagađam,ali ću umrijeti od smjeha,ako dođe ponuda za preuzimanje po tromjesečnom prosjeku s 10% bonusa. Možda neki stranger već i lagtano skuplja, lumeni mu dozvoljavaju.

Nevezano za ove ugovorene poslove, ono što ja inače nikako ne mogu razumjeti je kako nitko od naših medija niti jednom riječju ne prenosi ovakve rezultate i to izvoza, ne uvoza kad mi plaćamo za nešto što je stranac proizveo, nego izravno ugovorenih poslova koje rade naše tvrtke na europskom tržištu. Nevjerovatno!

New Report

Close