DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolege, bez ljutnje, ali pošto ima gomila dionica koje će netko otpuštati čim cijena poraste 50 lipa, morat ćete biti strplivi barem još godinu-dvije.


kolege, bez ljutnje, ali pošto ima gomila dionica koje će netko otpuštati čim cijena poraste 50 lipa, morat ćete biti strplivi barem još godinu-dvije.

Onaj tko prodaje po ovoj cijeni, mogao je to sad činiti i pri puno višim razinama da je htio, jer nakon svih ovih poslova i “svjetle” budućnosti, cijena je već lako mogla biti barem na 20 kn.

Tako da mi nije baš jasna ova “nasilna” prodaja na 17 (jedino ako se nešto u međuvremenu dogodilo s matematikom pa je 17 “više” od 20, u tom slučaju isprika).

Sad jedino da ta “prodaja” nije zapravo “kupnja” što bi po sadašnjem stanju stvari meni bilo puno izglednije!

Kako god se okrene, nije uopće ni bitno, jer sad je već valjda svima jasno što je DLKV i kakva je budućnost pred njim!
Kome je ova cijena dobra i ima neku bolju priliku neka prodaje, samo čemu ako može (a morat će biti!) skuplje?![emo_novac]

Puno previše filozofije a stvari su veoma jednostavne, prodaje PBZ-CO, a zašto?! E to znaju samo oni…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

prodaje i jos jedan, da nije cijena neplanirano narasla pa su bili predobri u ovoj godini …😅

eh…. kad bi mi znali motive, gdje bi nam bio kraj!!?? kao i uvijek, postavlja se pitanje tko je pametniji? prodavač ili kupac?

Za 5 dana saznat ćemo kakva im je namjera sa trezorskim dionicama.

Danas u Poslovnom je ovakav tekst:

“… Najveći popust je morao ponuditi Dalekovod od 57,6 posto dok su dionice Đure Đakovića upisivane uz 47 posto diskonta….”

Samo su Todorićev Ledo i Atlantic dobili premiju

ko se to boji da ga ne poklopi slucajno pa stavi nalog 10000 na 250 kn…. jos dnevni nalog…. a moglo bi…. nikad neznas 😂😂😂

pepe7

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/PLSj6fNKIvNahJdOZr6Euw==.pdf%5Bemo_smijeh%5D
Novih 43 milijuna Eura!!!

Još 43 milje eura, lijepo.

Samo Vi razbacujte svoje dionice fondići dragi uskoro će ovdje strani “tenkovi” navaliti.

Nevjerojatno je ovo, opet rampa na 17,15 kn.

New Report

Close