DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 15:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.
La vita e bella!

Pogledao sam i jedno i drugo izvješće.
Iako se iz brojeva može išćitati kako je nastala razlika (papir svašta podnese), uistinu je znakovito da za isto promatrano razdoblje jedno izvješće kaže + 128 M, a drugo -4 M.

Kako vi tumačite tu razliku?

La vita e bella!

ili se islo sa namjerom pumpati brojke iz nekog razloga(u sto ne bih volio vjerovati), ili je u pitanju totalni slamperaj uprave vezano za izvjestavanje (sto je vjerojatnije, obzirom da ocito imaju problema sa izvjestavanjem…ucestalo kasnjenje izvjestaja prema burzi), koji su revizori prepoznali i “malo” korigirali revidirane izvjestaje

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/E0MK4cJKauGBr8MDrENdXw==.pdf

Prema izvjestaju i ugovorenim poslovima mozda grijesim, ali kako izgleda tek bi se u Q3/2016 mogli pojaviti prvi financijski rezultati, a do tada se dugovi PSN pokrivaju iz tekuceg poslovanja.

Inace s obzirom na trenutne rezultate ove uprave, izgleda kao tvrtka s vrlo dobrom perspektivom EU trzista, sto se vidi iz ugovorenih poslova, pokrivanja duga, te nadam se vec zapocetog restrukturiranja unutar firme s ozbiljnijom reorganizacijom poslovnih procesa (produktivnost, smanjenje troskova, ozljede na radu,… itd).

Ova tvrtka ne da je sigurni ulog, nego vrišti. Imamo najjaču izvoznu kompaniju (pravi izvoz, a ne BIH, Srbija i okolica) pravi biser, iz kojeg su godina vadili van milijarde i milijarde(ne milijune).

Sada imate pravog vlasnika i dobro vodstvo. Rekao bi Buffetovska firma za poželjeti.

kolega
koji je to pravi vlasnik?

ništa novo ?

Ovo vam je već dogovoreno unaprijed. Za 3 godine vam se 60% tvrtke prodaje za 150 mil eura.

Sada si vi računajte

@ Ivanoreskovic

Ako sam dobro izračunao, po ovim vašim informacijama (ne znam od kuda vam, ali čisto znatiželje radi) cijena dionice bi trebala biti 75 kn?

To bi ujedno bilo 5,5 puta sadašnjeg BV.

Hm!

Pozlatile vam se riječi! [emo_smijesak]

La vita e bella!


cijena dionice bi trebala biti 75 kn?

tragikomično je što će prije gubitaš DDJH na 75 kn nego DLKV…to je ZSE [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


@ Ivanoreskovic

Ako sam dobro izračunao, po ovim vašim informacijama (ne znam od kuda vam, ali čisto znatiželje radi) cijena dionice bi trebala biti 75 kn?

To bi ujedno bilo 5,5 puta sadašnjeg BV.

Hm!

Pozlatile vam se riječi! [emo_smijesak]

Isto i po mojim saznanjima koja sam pred nekoliko dana sam i napisao ali modo odmah briše.
Uzmi skršeno, postavi na noge i riješi. To če biti dobro za sve nas.

New Report

Close