DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 09:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
39.481
11,380
3,40
3,44
1,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ništa me ne iznenađuje, a naročito ako je kriminal u pitanju. Svi znamo da je predstečajna Dalekovoda obavljena kriminalnim zakonom gdje su majstori za male pare došli do većinskog vlasništva.


Nije baš obična..šta da je bilo kontra?

ni ovako ni onako neće od toga biti ništa jer niti će tko tužiti, niti će oni dobrovoljno dati ponudu. svi se sjećamo kako su takvi slučajevi prošli na LRH, BLJE…

Ignore: KressoM, delux

Zadnje što sam kupio po 32 kn mi upada u to. I ono kupljeno po 920, 1000 i 300 kn!!!!! [emo_ooooo]

@banana
daj molim te, da ih netko tuži isti dan ugasili bi firme i osnovale nove, a ti tuži i nabijaj si troškove do neba

Ignore: KressoM, delux

Zna se kako se to radi, onaj tko tuži, i dobije, može se naplatiti od dionica koje imaju u vlasništu, barem se tako do sada radilo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

I kakve bi ovo trebalo imati veze sa cijenom dionice?
Raste, pada?

Nisam upućen pa me čisto zanima.

ček malo presuda 29.04 a ovi tek danas dobili od suda [emo_smijeh]


ček malo presuda 29.04 a ovi tek danas dobili od suda [emo_smijeh]

Čuvalo se u ladici za “masne pare”! Vjerovatno se “fioka” morala na kraju otvoriti![emo_smijeh]
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/IBzbJkN40cbj6aT3qX40FQ==.pdf

I dobro šta sad? Jel ovo dobra, loša ili neutralna vijest jer ja ne mogu dokučiti a vidim da nitko niti riječi o ovome da objavi na portalima?



@banana

daj molim te, da ih netko tuži isti dan ugasili bi firme i osnovale nove, a ti tuži i nabijaj si troškove do neba

Mali nemaju ni vremena ni novca za tužakanje , ali ih zato imaju fondovi

Nekak sam misljenja da je ovo izmedu neutralne i dobre vijesi.

A sto se tice tuzakanja koga bi tocno tuzili i za sto?

Dobro bi doslo i ocitovanje uprave s pojasnjenjem sto nam ta presuda znaci

New Report

Close