DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 11:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
39.481
11,380
3,40
3,44
1,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

radujem se uhićenju, ako su opravdana, od 275,00 kn sam uvjeren da je riječ o velikom kriminalu, 3 mlrd.napucati obveza, a da je sve pošteno, ma gdje to ima

Kako god bilo, ako brzo ne objave što je razlog obustave trgovanja, mislim da neće ni doći do nastavka trgovanja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Evo došlo, odbijena tužba Telegre i Credosa…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Može li netko pojasniti bit odbijene tužbe?

To je vrlo obična vijest, zbog toga se ne radi blokada.

To nije obična vijest, jer po ovome su Telegra i Credos u obavezi predaje ponude za preuzimanje DLKV, a to je cifra preko 1,5 mlr kn… ne znam točno koliko po dionici… Bilo kako bilo, sad tko hoće, može tužiti, i naplatiti se…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nije baš obična..šta da je bilo kontra?

… dovoljno je ako je presudom skinut neki teret iz prošlosti, da dionica donekle uzleti, a možda i poleti 🙂

Bude mali iz Hanfe odredio koje su serija A, a koje B…[emo_zloban]
Valjda zna zašto ih je izjednačio nakon što SKDD nije…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Znači za danas završena trgovina Dalekovodom!

banana….a jbt…trebali bi znat…ak budu danas sutra znali za oporezivanje onda bi i ovo….evo ja za svoje znam tocno… cak i datume u arhivi kad ih kuoil i po koliko…. e sad do kijeg datuma bi se to gledalo neznam

pepe7

trebali su dati ponudu za preuzimanje – a nisu?

sada moraju podnijeti ponudu za preuzimanje?

kako će se to odraziti na cijenu dionice?

što ako je preuzimanje u međuvremenu pripremljeno, zajedno s nekom trećom stranom, po dobroj cijeni, pa da krene nadmetanje – kome će koliko ostati udjela prije skupštine … to bi bila odlična vijest …

New Report

Close