DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 13:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
78.120
22,961
3,32
3,38
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa prodaje PBZ CO, u prošla dva tjedna prodao preko 18.000 kom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ivan,
to ja pokušavam čovjeku objasniti….

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

18000 komada je neka cifra za fond i ti za cjeli tjedan ?! Pa pobogu ljudi dajte se uozbiljite, to je smiješno

Nema sta, pravo kipanje sa, sa u prosjeku 30.000 kn dnevno…

fond nas je zabetonirao na ovoj razini i dok ne nađu kupca za svoje dionice nema naprijed

Ignore: KressoM, delux

Ma da, mi smo na pravoj burzi, na kojoj se dnevno okrene 40-50 mil, pa šta je to 30 000kn, još pogotovo što su nam dionice super likvidne pa se ne može dogoditi da na nekoj ima samo par tisuća kn prometa… Daj se ljudi uozbiljite, nije ovo NYSE…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pa i PBZ d.d. kupuje u zdanje vrijeme (cca +7000 kom)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

šta je sad?? blokirano.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

stečaj? prodaja? uhićenaj?

il novi posao od 000.000.000 nečega

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

što je da je, ove obustave su totalna glupost! trebali su objaviti info pa neka se kupuje ili prodaje! ovo je bez veze!

Ignore: KressoM, delux

koja sramota,alex10 ima pravo.

New Report

Close