DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 15:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
80.902
23,784
3,32
3,36
1,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=59844

točka 6. ništa podrobnije?

who dares, wins


Uvidom u full SKDD izvještaj od kraja siječnja do 30.6. vidim da je jedino ozbiljniju količinu skupio pbz skrbink ali se on ne mijenja već par mjeseci drastično što znaći da je prestao kupovati. Kao što rekoh u prthodnim postovima trebaju nam veći volumeni da bi se ova ekipa koja želi izaći zbog kratkoročnog profita mogla maknuti sa aska. to bi se moglo desiti opet kažem jedino ako neki analitičar u fondu negdje da sugestiju skupljati ili kupovati. Vidim da se jos neki fondovi kod nas iskrcavaju i dalje na DLKV, tako da ovakvu preporuku možemo očekivati kada stvarno ovi poslovi i sjednu na knjige banke. Do tada će cijena imati tendenciju nikud sa malom korekcijom kada će nekom nestrpljivom zatrebati novac. Eto očekujem i dalje ovakav trading sve dok se netko ozbiljniji ne uključi. Fundamentalno dionica vrijedi ali jednostavno imate malo sitnih kupaca, a s druge strane sitnih prodavatelja kojima kad zagusti ne pitaju i tako korigiraju cijenu.
Inače, posjedujem dionice DLKV skupljat ću ih nešto sitno ako padne ispod 15 (nadam se da neće), ali s obzirom na ove najave novih poslova dižem trenutnu ciljanu cijenu na 28 HRK. nadam se de će toga uslijediti i još pa ću možda i moći budučnost osigurati u ovoj dionici.

Kolega zamolio bih Vas da nam napišete koliko Dalekovod trenutno ima vlastitih dionica. Zanima me zbog točke 6. iz poziva na skupštinu dioničara. Jel to neki veći broj ili simbolična količina?

Najviše trezorskih dionica Dalekovod je stekao 2008 i 2009 godine po astronomskim cijenama. Mislim da bi trebali imati barem 50-tak tisuća trezorskih dionica. Ne bih imao ništa protiv da ih odlukom na skupštini ponište.

Dao sam si malo vremena za analizu Dalekovoda i ovo bi bio sažetak njihovih obavijesti o poslovanju objavljenih na ZSE. Uz obavijesti, trenutni dug im je cca 119,9 m kn, neto dobit 1 kvartala 19 m kn, a neto dobit za 2014 je 63.7 m kn (pokrivanje navedenog duga). Za osnovne fundamente napravite vlastitu analizu. Moguće je da ima grešaka, slobodno ih ispravite, ako sam nešto ispustio nadopunite…

12.12.2013 – Kosovo – KOSTT – 30,7 m eur – dovršetak lipanj 2016 – ugovor potpisan
23.1.2014. – Ukrajina – NEK Ukrenergo – 11,1 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
23.1.2014. – Ukrajina – NEK Ukrenergo – 18,5 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
25.3.2014 – Poljska – PSE S.A.- 110 m eur – dovršetak lipanj 2019 – ugovor potpisan (partnerski – ZUE S.A. i tvrtka DALEKOVOD Polska S.A.)
16.2.15 – Prodaja tvrtke Dalekovod TIM – 25,5 m KN (za namiru duga)
6.3.15 – Norveška – BKK NET AS – 7 m eur – dovršetak prosinac 2016 – ugovor potpisan
19.3.15 – Makedonija – KOSTT – 8,5 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
19.3.15 – Poljska – PSE S.A. – 4 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
3.6.15 – Norveška – Stattnet – 40 m eur – dovršetak rujanj 2018 – ugovor potpisan
3.6.15 – Norveška – Stattnet – 60 m eur – dovršetak ? – odgođeno do daljnjeg
16.6.15. – Ukrajina – Ukrenergo – 10 m eur – dovršetak ožujak 2016 – potpisan ugovor
23.6.15. – Ukrajina – Ukrenergo – 43 m eur – dovršetak ? – čeka se ugovor

Ovo nije nagovor na kupnju nego isključivo amatersko iznošenje javno objavljenih rezultata tvrtke. Za odluku o kupnji, sami napravite analizu ili potražite mišljenje stručnjaka.

@bluberi, bravo !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Dao sam si malo vremena za analizu Dalekovoda i ovo bi bio sažetak njihovih obavijesti o poslovanju objavljenih na ZSE. Uz obavijesti, trenutni dug im je cca 119,9 m kn, neto dobit 1 kvartala 19 m kn, a neto dobit za 2014 je 63.7 m kn (pokrivanje navedenog duga). Za osnovne fundamente napravite vlastitu analizu. Moguće je da ima grešaka, slobodno ih ispravite, ako sam nešto ispustio nadopunite…

12.12.2013 – Kosovo – KOSTT – 30,7 m eur – dovršetak lipanj 2016 – ugovor potpisan
23.1.2014. – Ukrajina – NEK Ukrenergo – 11,1 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
23.1.2014. – Ukrajina – NEK Ukrenergo – 18,5 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
25.3.2014 – Poljska – PSE S.A.- 110 m eur – dovršetak lipanj 2019 – ugovor potpisan (partnerski – ZUE S.A. i tvrtka DALEKOVOD Polska S.A.)
16.2.15 – Prodaja tvrtke Dalekovod TIM – 25,5 m KN (za namiru duga)
6.3.15 – Norveška – BKK NET AS – 7 m eur – dovršetak prosinac 2016 – ugovor potpisan
19.3.15 – Makedonija – KOSTT – 8,5 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
19.3.15 – Poljska – PSE S.A. – 4 m eur – dovršetak ? – ugovor potpisan
3.6.15 – Norveška – Stattnet – 40 m eur – dovršetak rujanj 2018 – ugovor potpisan
3.6.15 – Norveška – Stattnet – 60 m eur – dovršetak ? – odgođeno do daljnjeg
16.6.15. – Ukrajina – Ukrenergo – 10 m eur – dovršetak ožujak 2016 – potpisan ugovor
23.6.15. – Ukrajina – Ukrenergo – 43 m eur – dovršetak ? – čeka se ugovor

Ovo nije nagovor na kupnju nego isključivo amatersko iznošenje javno objavljenih rezultata tvrtke. Za odluku o kupnji, sami napravite analizu ili potražite mišljenje stručnjaka.

Dug je puno veci, cca 1600 mKN. Al duzni su i njima.
Gdje ste nasi cijenu za TIM? To je samo nominalna cijena, ta firma ima tolke prihode godisnje. Vjerujem da su je za vise utrapili. A i Q1 konsolidirano jos uvjek ima TIM na prvoj stranici.
Fali i ugovor za Finsku.

Ako preostali ugovori budu potpisani, uz postojece koji su zakljuceni, onda je to 193 milijuna eura ugovorenih poslova u ovoj godini.
Ja mislim da jos uvijek ljudi ne vjeruju u ovu dionicu, zbog slavne proslosti, ali kada (ako) izvjesca pokazu da novac ne curi sa strane, da se iz poslovanja moze servisirati dug, cijena ce sigurno rasti.

bluberi

prema ovome

http://www.poslovni.hr/forum/tema/dlkv-dalekovod-dd-3131?page=1264#post_1609979

si okrenuo za ove ugovore s Stattnet-ot, potpisan je ovaj s cca 60 a odgođen ovaj od cca 40

drugi put u kratkom roku pad na 17 i tu završava .
jedna nezainterrsiranost za ovu dionicu.
… sutra je novi dan…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

pa fond se silovito iskrcava… gdje bi vi da bude cijena??

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Kakav fond, većinom prodaju sitni i kupuju sitni, do objave fi cijena će biti oko 17 nakon toga vidit će mo

Ah oprostite ja sam krivo mislio da prodaje pbz croatia osiguranje omf, ali vi valjda bolje znate

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

New Report

Close