DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tomato1, 20.12.2007. u 13:34
čudno je to sa DLKV
možda je netko pokušao umjetno skinuti cijenu, tzv. greškom kod naloga

zna li itko razliku između pojma prodao dionice i otpustio dionice ??
koja je bitna razlika??
( kada menadžment prodaje svoje dionice- iz navedenog novinskog članka)


S dionicom Dalekovoda događalo se nešto čudno. Izgleda kako je broker greškom zadao nalog za prodaju 1649 tih dionica po cijeni 1400 kuna, umjesto za prodaju 1400 dionica po cijeni 1649 kuna. Također se čini da su transakcije poništene, a službenih informacija na stranicama Zagrebačke burze još uvijek nema.

20.12.2007.
Business.hr/Pincom.biz[sad]

Poštovani,

Sukladno čl. 239. i 240. Pravila Zagrebačke burze radi održavanja pravičnog i urednog odvijanja tržišnih aktivnosti Burza može poništiti bilo koju transakciju pod predpostavkom da su elementi transakcije očigledno pogrešni. Obzirom da je provedenim nadzorom uočeno da je zamjenjena količina i cijena pri izlaganju naloga Burza je poništila transakcije br. 409 – 473 dionicama DLKV-R-A.
S obzirom da su transakcije koje su dovele do obustave trgovanja dionicom DLKV-R-A poništene, trgovanje istom nastavlja se u okviru dnevnih limita u 11:45-12:00 po modalitetu predotvaranja, a od 12:00 počinje kontinuirano trgovanje.

[sealed]

krenulo je kupovina bolja

imam neki osjećaj da će nas mirovinci preskočiti[cry]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Jučer i danas je dividenda !

Cookie Monster


imam neki osjećaj da će nas mirovinci preskočiti[cry]

no jos da obrazlozis, bilo bi koristi od kometara, ovak nema smisla, ne?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Jučer i danas je dividenda !

Kolega … odakle info ?
Jučer ništa, danas još uvijek ništa !!!
Hvala ![undecid]

Ko pod drugim jamu kopa nos


gogo1: ” imam neki osjećaj da će nas mirovinci preskočiti[cry] ” no jos da obrazlozis, bilo bi koristi od kometara, ovak nema smisla, ne?

pa i ne treba imati neki smisao….nemam dokaza..zato i kažem samo osjećaj (ali čini mi se da sam za sada u pravu..12 h i 11 min)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

100% siguran i povjerljiv izvor, mislim da će idući tjedan sjest. Također oslobađa se dio ESOP-a. Mogla bi bit prodaja malo povećana.

Cookie Monster


100% siguran i povjerljiv izvor, mislim da će idući tjedan sjest. Također oslobađa se dio ESOP-a. Mogla bi bit prodaja malo povećana.

zasto bi bila povecanaaaaaaaaaa???????????????????????????

Zna li netko od koji je datum posjedovanja dionica dlkv mjerodavan da bi se mogla dobiti dividenda??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Jučer i danas je dividenda !

Oprostite meni neupućenom, no kada je bilo obavezno biti u DLKV da bi se ostvarilo pravo na dividendu…
Hvala na odgovoru….[thumbsup]

New Report

Close