DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.moj-posao.net/Posao/225958/Monter-dalekovoda-i-transformatorskih-stanica-mz/

Koga je kaj iznenadilo? Da dalekovod radi?
Pihh


http://www.hep.hr/hep/oglasi/ugovori/2013/HEP_OPS_pregled_sklopljenih_ugovora_o_javnoj_nabavi_za_2013.pdf

Naravno sad čekam da nagodbeno vijeće na čelu sa Jureškom preda prijedlog za pokretanje stećajnog postupka nad tvrtkom dlkv


rast odrađen ,sad izgleda opet na 22 kn [emo_mrgud][emo_mrgud]

Kolega, to je samo pauza za ručak! Pravi rast tek slijedi, naročito ako ste prodali, onda sigurno.[emo_smijeh]

Pitanje svima:
Zna li netko kad će VTS odlučivati o žalbi Dalekovoda na presudu suca Kolakušića?

Inače, postavio sam i gore jedno pitanje, drugu bananarami, ali neka odgovori tko misli da bi mogao znati.

Naravno, bez nagovora na kupnju / prodaju dionica, hehe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Pitanje svima:
Zna li netko kad će VTS odlučivati o žalbi Dalekovoda na presudu suca Kolakušića?

Inače, postavio sam i gore jedno pitanje, drugu bananarami, ali neka odgovori tko misli da bi mogao znati.

Naravno, bez nagovora na kupnju / prodaju dionica, hehe.


Zanimljivo kako se baš danas mnogi počinju pitati razne stvari a tema danima takoreći bez igdje ikoga [emo_smijeh]


Pitanje svima:
Zna li netko kad će VTS odlučivati o žalbi Dalekovoda na presudu suca Kolakušića?

Inače, postavio sam i gore jedno pitanje, drugu bananarami, ali neka odgovori tko misli da bi mogao znati.

Naravno, bez nagovora na kupnju / prodaju dionica, hehe.

Bio clanak na portalu, imas ga par postova nazad, da je VTS nalozio predsjednici ZG Trgovackg suda da provjeri da li ima nepravilnosti u postupku suca Kolakusica u predmetu Industrogradnja, a to je sve vezano usko sa Dalekovodom… rade ljudi samo ide sporo….

A na cijenu ce vjerojatno i dalje utjecati ovaj iz PBZ sto prodaje, da on nije prodavao danas bi bili na 30 kn, moje misljenje, tako da ce ta okolnost i dalje utjecati na kretanje cijene…ako VTS zbog propusta suca Kolakusica predmet Dalekovoda dodjeli drugom sucu na postpuanje, definitivno idemo lijepo gore…moje misljenje oko 35 kn…



Pitanje svima:
Zna li netko kad će VTS odlučivati o žalbi Dalekovoda na presudu suca Kolakušića?

Inače, postavio sam i gore jedno pitanje, drugu bananarami, ali neka odgovori tko misli da bi mogao znati.

Naravno, bez nagovora na kupnju / prodaju dionica, hehe.

Bio clanak na portalu, imas ga par postova nazad, da je VTS nalozio predsjednici ZG Trgovackg suda da provjeri da li ima nepravilnosti u postupku suca Kolakusica u predmetu Industrogradnja, a to je sve vezano usko sa Dalekovodom… rade ljudi samo ide sporo….

A na cijenu ce vjerojatno i dalje utjecati ovaj iz PBZ sto prodaje, da on nije prodavao danas bi bili na 30 kn, moje misljenje, tako da ce ta okolnost i dalje utjecati na kretanje cijene…ako VTS zbog propusta suca Kolakusica predmet Dalekovoda dodjeli drugom sucu na postpuanje, definitivno idemo lijepo gore…moje misljenje oko 35 kn…
[/quote]

Nisam mogao naći članak. Stavi ga kao link ili tekst. Kakva je dinamika odlučivanja o svemu tome? Tjedni, mjeseci?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@plavac1
Ajde daj napisi molim te kakav je to propust sudac Kolakusic napravio! Postupio je upravo po nalogu Ustavnog suda i rijesio PSN promptno na nacin da je odbio svidjalo se to tebi ili ne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie@
Njegov najveći propust je što nije prihvatio mito![emo_smijeh]

Frankie@
Sudac je duzan provoditi zakon, ako je zakon neustavan o tome ce odluciti Ustavni sud, ali odmetnuti sudac je sam odlucio da to nije ustavno i nece raditi, njegovo ponasanje rusi cijeli sustav, a koji zakon je savrsen, ali u kakvom je stanju nase gospodarstvo, moze se pokrenuti jedino ako uspiju ove pedstecajne nagodbe, ako ima nepravilnosti treba rjesavati, a jedna bitna stavka sudjenja je i da bude relativno brzo i ucinkovito, jer ako ovo potraje onda i predstecajna nagodba gubi smisao…a da su pojedini vjerovnici nezadovoljni imaju pravo zalbe…

Pa proveo je zakon odbivsi predstecajnu nagodbu. Firma navodno duzna 3 miljarde kuna sa nekih miljardu od proslog FIja do PSN nabubrilo za 2 miljarde kuna valjda zaljevanjem. To ne da je protuustavno nego je teski kriminal(izmedju ostaloga laziranje financijskih izvjestaja). Doduse kriminal na ovoj dionici nije prisutan od jucer pa to pocinje biti nacin poslovanja. Kamo srece da je tome netko konacno stao na kraj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Trebaju frajeri napisati predstečajnu nagodbu na pošten način. To bi prošlo, ali kako bi se onda tipsani namiri(va)li?!?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Samo Vi nastavite prodavati jedni drugim međusobno, to ionako neće spriječiti skori veliki rast ove dionice. Namiještanje cijene je više nego očigledno. LP!

New Report

Close