DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




@sava

opet mlatiš praznu slamu…ne znam da li ne razumiješ ili se samo praviš da ne razumiješ…no nije bitno, spamaj i dalje ako te veseli

Ja mlatim praznu slamu……

Ja sam shvatio što se događa na relaciji Dalekovod – FINA – Trgovački sud!
A tebi će trebati još malo vremena!
No za Upravu Dalekovoda ostalo je vrlo malo vremena da stvari prikaže onakvima kakve jesu i da to ponudi kroz PSN!

Vidiš koliko sam bio u pravu!
100%.

Dalekovod MORA naći strateškog partnera.

[/quote]

Da mora naći strateškog partnera.Točno!
A ako ga ne nađe,ako Konsolidaor odustane kako pokriti kratkotrajne obveze.
Stečaj.Ovo je jako loša vjest.

U DLKV samo krv ,znoj i suze!!!


…Stečaj.Ovo je jako loša vjest….

Sto te briga kad nemas dionice. Drzim da je ovo za mene kao dionicara odlicna vijest.A onda neka drzava procesuira kriminal.Neka radnici izadju na Markov trg i pitaju Vladu zasto je Dalekovod otisao u stecaj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Konsolidatorova ponuda me podsjeća na Đurinu ponudu za Ingru. Odnosno slični uslovi – “ako se nagu-ite daćemo ponudu, ako ne nećemo”. Ucjena i u jednom i u drugom slučaju – neznaš što je gore. Ako ne iskrsne neki novi “spasitelj” ode ovo u “mp3”.



…Stečaj.Ovo je jako loša vjest….

Sto te briga kad nemas dionice. Drzim da je ovo za mene kao dionicara odlicna vijest.A onda neka drzava procesuira kriminal.Neka radnici izadju na Markov trg i pitaju Vladu zasto je Dalekovod otisao u stecaj.
[/quote]
Ja sam protiv revolucije.Da se spasišto se spasiti dade.Ovdje većina ne razlikuju
spasitelja od okupatora.Komanditor vam je spašavao dio imovine,a stećajna vrijednost DLKV je ispod nule.Ni svi vjerovnici ne bi bili namireni,dioničarima
sigurno pripada nula kuna po dionici.
Dionica ulazi u zonu apsolutnog rizika.!!!!!
U DLKV samo krv,znoj i suze!!!!!!!!!


Konsolidatorova ponuda me podsjeća na Đurinu ponudu za Ingru. Odnosno slični uslovi – "ako se nagu-ite daćemo ponudu, ako ne nećemo". Ucjena i u jednom i u drugom slučaju – neznaš što je gore. Ako ne iskrsne neki novi "spasitelj" ode ovo u "mp3".

ako ”iskrsne” onda ide rocket, kao na DIOKI, s 7 na 28. [emo_novac]




…Stečaj.Ovo je jako loša vjest….

Sto te briga kad nemas dionice. Drzim da je ovo za mene kao dionicara odlicna vijest.A onda neka drzava procesuira kriminal.Neka radnici izadju na Markov trg i pitaju Vladu zasto je Dalekovod otisao u stecaj.
[/quote]
Ja sam protiv revolucije.Da se spasišto se spasiti dade.Ovdje većina ne razlikuju
spasitelja od okupatora.Komanditor vam je spašavao dio imovine,a stećajna vrijednost DLKV je ispod nule.Ni svi vjerovnici ne bi bili namireni,dioničarima
sigurno pripada nula kuna po dionici.
Dionica ulazi u zonu apsolutnog rizika.!!!!!
U DLKV samo krv,znoj i suze!!!!!!!!!
[/quote]

Konsolidator je sa 150 milja spašavao Dalekovod koji je po novome kao dužan 1,5K milja (ili preko 3K milja po nekim pjesnicima)…?

Daj budi ozbiljan…

Ako 150 milja spašava Dalekovod onda tu netko nešto gadno mulja…

Kad bi 150 milja bila neka bitna lova u cijeloj prići, siguran sam da bi radnici imali razumijevanja ako bi im od ovog trena plaće počele kasniti dva mjeseca sa ciljem spašavanja njihovih radnih mjesta, a što otprilike daje isti financijski efekt…

Dakle…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]





…Stečaj.Ovo je jako loša vjest….

Sto te briga kad nemas dionice. Drzim da je ovo za mene kao dionicara odlicna vijest.A onda neka drzava procesuira kriminal.Neka radnici izadju na Markov trg i pitaju Vladu zasto je Dalekovod otisao u stecaj.
[/quote]
Ja sam protiv revolucije.Da se spasišto se spasiti dade.Ovdje većina ne razlikuju
spasitelja od okupatora.Komanditor vam je spašavao dio imovine,a stećajna vrijednost DLKV je ispod nule.Ni svi vjerovnici ne bi bili namireni,dioničarima
sigurno pripada nula kuna po dionici.
Dionica ulazi u zonu apsolutnog rizika.!!!!!
U DLKV samo krv,znoj i suze!!!!!!!!!
[/quote]

Konsolidator je sa 150 milja spašavao Dalekovod koji je po novome kao dužan 1,5K milja (ili preko 3K milja po nekim pjesnicima)…?

Daj budi ozbiljan…

Ako 150 milja spašava Dalekovod onda tu netko nešto gadno mulja…

Kad bi 150 milja bila neka bitna lova u cijeloj prići, siguran sam da bi radnici imali razumijevanja ako bi im od ovog trena plaće počele kasniti dva mjeseca sa ciljem spašavanja njihovih radnih mjesta, a što otprilike daje isti financijski efekt…

Dakle…
[/quote]

kolega lopina samo želi kupiti kunu-dvje jeftinije .

Slažem se da ovih 150 milijuna kuna uopće nije niti potrebno,


…Ja sam protiv revolucije.Da se spasišto se spasiti dade.Ovdje većina ne razlikuju spasitelja od okupatora.Komanditor vam je spašavao dio imovine,a stećajna vrijednost DLKV je ispod nule.Ni svi vjerovnici ne bi bili namireni,dioničarima sigurno pripada nula kuna po dionici.
Dionica ulazi u zonu apsolutnog rizika.!!!!!
U DLKV samo krv,znoj i suze!!!!!!!!!

Nemamo svi iste ciljeve u zivotu,a ponajmanje da nam je svima novac jednako vazan. Ja bi dao jos 100 tisuca kuna da vidim one koji su firmu doveli u ovu situaciju iza brave jer bi to znacilo da moja djeca u ovoj drzavi imaju buducnost.Ovako je ne vidim.Sva sreca da oni bar imaju mogucnost izbora jer imaju dvije domovine. To me donekle tjesi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/cInP31zoz22NVmRkpjdEgw==.pdf

Tvrtka kćer DALEKOVODA potpisala ugovor sa britanskim naručiteljem

“Ovaj ugovor je za društvo Dalekovod Projekt d.o.o., ali i za Dalekovod d.d.,
od velike važnosti jer je to jedan od većih inozemnih poslova koji će osigurati dugoročnu prisutnost na tom tržištu te predstavlja prvi korak za ulazak na to zahtjevno tržište.”

Ovo baš i nije skroz beznačajno.
http://zse.hr/default.aspx?id=47900

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

A ja s druge strane mislim da je još jedan dokaz što je Dalekovod.
Objava “velikog inozemnog posla” bez objave cijene po kojem je ugovoren. Nekako podsjeća na Ingru i onaj njihov posao od 60 miliona eura za tajnog investitora. Ili možda IGH i njihov posao stoljeća u Crnoj Gori…

Dalekovod Projekt d.o.o. je u navedenom poslu angažiran za projektiranje.

Zanimljivo kako se ljudi zalete s kupnjom jer nikad ne pročitaju info do kraja nego samo naslov [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close