DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Linić – što će reći Linić?

koga briga što on ima za reći?!? što uopće jedan dio izvršne vlasti ima komentirati sudske odluke?!? jedino što pametno može napraviti je pod hitno mijenjati neustavne dijelove zakona o predstečajnoj nagodbi prije nego ih ukine ustavni sud i time još jednom (nakon lex perković!) ukaže na nesposobnost vlasti i njeno aljkavo pisanje zakona [emo_palacd]

Nadam se da vam je jasno da vi koji imate DLKV niste više investitori,postali ste
kldioničari.
Oni koji kupuju DLKV se klade na u predstečajnoj nagodbi ostaje prefiks pred.
Ovi drugi koji prodaju se klade da će riječ prestečaj izgubiti prefiks pred
i biti stečaj ili barem smatraju da će većina to smatrati kao prijetnju,pa će ako
i prodaju kupiti veći broj dionica.
Jaka sindikalna podružnica u ovoj dionici je jučer doživjela težak poraz.S obzirom
da i sveznajući sindikat nije imao dovoljno vremena da utvrdi budući razvoj događaja ne vjerujem u obranu cijene ,čak ni pumpanje BID.Ali povijest je ućiteljica života i u sindikalnim dionicama uvijek treba djelovati suprotno
od slike na ASK i BID.Sindikat djeluje kao i konkavno ogledalo.Pila naopako,što je govorija pokojni Biće Mladinić_trener Hajduka i sekektor u
bivšoj jugi.
Trejdati se mora,to je jasno!!!!!!I ja ću za kockarski stol.Pogoršanje vremena je izvjesno,ali bi trebalo doći do poboljšanja.Kada i sa koliko stupnja/cijena
dionica/odlučimo sami.

Slazem se sa svime kolega lopina osim da su sindikalisti u minusu. Svaki spekulant, a pogotovo profesionalac kao sto su nasi sindikalisti, krati poziciju nakon dosegnutog targeta uvaljujuci dionice ovcama koje i dalje kupuju, jer ovce koriste emocije i “osobno uvjerenje” prilikom trgovanja, a profesionalci koriste sistem. Mislim da su nakon jucer pojedini sindikalisti u najgorem slucaju – na nuli.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

Lopina*

A tvoja kladionica na IGH?
Kako minus tamo?
Koliko je sada, cca 20% koliko ja pratim.

A tendencija je da bude i 50% vrlo brzo.

Misliš da ako dlkv padne, igh izrasti u stabilnu tvrtku?
Huh

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

Jos nije vrijeme za uci u dlkv, sindikat ceka opet – na 20 kn.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest


Jos nije vrijeme za uci u dlkv, sindikat ceka opet – na 20 kn.

Mene baš zanima dal uspije Sindikat ovdje nešto značajnije zaraditi ?
Ipak treba neka količina da se sruši pa uvijek ima i ostalih zainteresiranih koji prate njegov rad, pa neko u svemu mora i izgubiti a takvih je sve manje i tako to.
Pokušava se rušenjem nacimati tuđi kompjuter da izbaci algoritam i proda neku količinu ili ?

nije tu sindikat kupovao nego spekulanti koji misle da se uvijek mora odraditi odbijanac…ni nekad se nakon manjeg potresa desi i veliki…[emo_palacd]

Bedastoce. Trziste je predvidljivo, a sindikat to koristi i mice se u stranu kad treba. Kad dodje do potrebnih razina, pocinje kupnja/prodaja. Ovo izmedju sto se dogadja potice se trgovinom izmedju skrbnickih racuna ako je potrebno.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest


Jos nije vrijeme za uci u dlkv, sindikat ceka opet – na 20 kn.

Prorekao sam prvi još prije par mjeseci dok je cijena bila na 6X,XX dno na 18 kuna. Potom još jednom dobro razmisliti!
Stečaja zasigurno neće biti ali ima da se otegne trakavica do poslije Nove Godine.

Najjače mi je ovo kako iz Dalekovoda pripremaju žalbu. Da mi je samo vidjeti tu mudrost kojom će opravdati očit lopovluk koji je pokušan u PSN. Nek se pokriju ušima i mole BOga da im na vrata ne pokuca uniformirani “Ivica sa maricom”.

Sve je pripremljeno za iskrcaj do 25 kn, podignuto….po školskom… al bid na 25 kn gotovo da niko ne izlaže naloge….kao da zna što sljed…Možda!!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Najjače mi je ovo kako iz Dalekovoda pripremaju žalbu. Da mi je samo vidjeti tu mudrost kojom će opravdati očit lopovluk koji je pokušan u PSN. Nek se pokriju ušima i mole BOga da im na vrata ne pokuca uniformirani "Ivica sa maricom".

Ajde ne drami. Te priče da će neko nekome pokucati na vrata čuju se doslovce godinama.
I ne da je rijetko kome (ako ikome) pokucalo na vrata nego je bolji omjer na kladioni da će sve ovo proći nego da će neko nekom dokazat kriminalne radnje.
Od 29.09.2011. je Upravni spor u tijeku za neobjavljeno preuzimanje i niko više o tome ni riječi nije rekao. Čak je i Todorić riješio za Belje a ovo još uvijek stoji.
Zato bez nepotrebne drame.

New Report

Close