DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
54.749
14,472
3,78
3,80
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@gismund

Upravo tako..

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Taj VTS neće ništa riješit u idućih nekoliko mjeseci,tako da stvar ide dalje do novog zapleta



Pa zar nije taj isti sud naredio sucu prije neki dan da obavi predstečajnu nagodbu do kraja?

Nije…sve si pomiješao, to je bio US.
Ako VTS potvrdi odluku suca Kolakušića, DLKV ide u stečaj.
[/quote]

O pokretanju stečaja u postupcima PSN-a odlučuje FINA!
Malo si proštudiraj Zakon.

Dakle da zbrojimo i oduzmemo što imamo!
Imamo prihvaćenu PSN od strane vjerovnika!
Imamo suca koji to ne želi provesti tj ne želi sazvati ročište za sklapanje PSN-a.
Imamo i činjenicu da Dalekovod radi pod nadzorom povjerenika!
PSN se ne može poništiti – PSN se ne može sklopiti.
FINA neće povući rješenje o PSN-u – Kolakušić neće provesti PSN!
NEKA TAKO TRAJE 4-5 GODINA što nije uopće loša solucija.


pekar,lekar apotekar mogao sam biti ja
To je super,kaze nas vrli ministar gospodarstva dr. Vrdoljak da Slavko sigurno ima plan B. Sad ce Slavko izvadit opet nesto iz rukava kakvu akuzu,ma nece bas bit po zakonu i Ustavu,ali dobro je nema veze.A meni je bitno da vrime ide ,a vitar puse i nek samo puse. Poslovi se ne ugovaraju sto je odlicno i rezultat rezultat ce biti ja se iskreno nadam stecaj.Da li je to dobro za firmu ne znam,ali meni je to najbolji moguci scenarij.

ma kakav plan B, nema plana B, Vrdoljak se politićki oprao i prebacio odgovornost na Linića izjavom da je to linićev zakon i da on valjda ima plan B…a u sebi se grohotom smijao kako mu ga je dobro smjestio

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@sava
Da, ali nema ugovorenih poslovaa.. poso nam treba… za 4-5 mj sve staje a ne da nam “tako traje 4-5 god”.


Dakle da zbrojimo i oduzmemo što imamo!
Imamo prihvaćenu PSN od strane vjerovnika!
Imamo suca koji to ne želi provesti tj ne želi sazvati ročište za sklapanje PSN-a.

Ajde ne lupetaj neprekidno. Educiraj se malo. Ako ti je preteško, čitaj bar članke u novinama [emo_smijeh]

Dalekovod će se žaliti VTS-u, ishod stečaj ili nagodba

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ajde ne lupetaj neprekidno. Educiraj se malo. Ako ti je preteško, čitaj bar članke u novinama [emo_smijeh]

Dalekovod će se žaliti VTS-u, ishod stečaj ili nagodba


A stvarno si nasao argumente…[emo_smijeh]

Clanke u “novinama” i to jos od Suzy i Mice Ljubenka…

Jaka edukacija…[emo_zloban]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


A stvarno si nasao argumente…[emo_smijeh] Clanke u "novinama" i to jos od Suzy i Mice Ljubenka… Jaka edukacija…[emo_zloban]

Čitaj pažljivije, napisao sam:
“Educiraj se malo. Ako ti je preteško, čitaj bar članke u novinama” [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Dakle da zbrojimo i oduzmemo što imamo!
Imamo prihvaćenu PSN od strane vjerovnika!
Imamo suca koji to ne želi provesti tj ne želi sazvati ročište za sklapanje PSN-a.

Ajde ne lupetaj neprekidno. Educiraj se malo. Ako ti je preteško, čitaj bar članke u novinama [emo_smijeh]

Dalekovod će se žaliti VTS-u, ishod stečaj ili nagodba


[/quote]

Linić – što će reći Linić?
A sve o Zakonu imaš u NN.
Moja malenkos je samo upozorila da je PSN prihvaćena a sud je neprovodi.
I sada mi ti protumači pravni slijed.

Redovna glavna skupstina odrzana u lipnju ove godine.
Skupstina je odrzana nelegalno bez davanja na uvid dionicarima popis dionicara i broj glasova.
Tocke navedene u Predstecajnom planu su mijenjane i kao takve usvojene na netransparentan i nezajonit nacin. Na pr cijeli tekst odluke o drugom krugu je promijenjen i nije istovjetan onom u prihvacenom Predstecajnom planu.
Odluke glavne skupstine su sastavni dio Predstecajne nagodbe i njegov zapisnik je morao biti javno objavljen i dostavljen Sudu.
Kako Zapisnik sa gl. skupstine nije dostavljen sudu sudac se poziva na poziv za skupstinu.

Zasto Dalekovod (Uprava i Nadzorni odbor) skriva Zapisnik sa glavne skupstine od dionicara i suda.
Kako to da pravni savjetnici i javni biljeznik prikrivaju nezakonitosti ili ih mozda i poticu.
Kako to da je Povjerenik Predstecajne kojemu je glavna uloga pracenje zakonitosti rada i sprovodjenje Predstecajne, nikom ne odgovara za propuste.

Ali sve je moguce u drzavi cija Vlada stiti zlocince.
Pogodovanje kriminalnim radnjama je za nju sitnarija.


…ma kakav plan B, nema plana B, Vrdoljak se politićki oprao i prebacio odgovornost na Linića izjavom da je to linićev zakon i da on valjda ima plan B…a u sebi se grohotom smijao kako mu ga je dobro smjestio

Druze Barbosa,Sarkazam,sarkazam. Stecaj je najpostenija sto se na ovoj dionici moze dogodit. I za zuntu jos recimo 20tak godina robije za kriminal.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Čini mi se, da će se ovdje ponoviti isti scenarij kao i na INGRI prije par godina. Veliki promet par dana na ovim razinama a zatim provalija. I zato dečki “oprez”.[emo_beztona]

New Report

Close