DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
57.273
15,136
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dakle čini mi se da je u suštini Kolaković najviše pomogao Dalkeoviodu![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kako da ne…još ako im ponovo blokiraju račune, vjerojatno će i oni imati osmjeh od uha do uha [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Dakle čini mi se da je u suštini Kolaković najviše pomogao Dalkeoviodu![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kako da ne…još ako im ponovo blokiraju račune, vjerojatno će i oni imati osmjeh od uha do uha [emo_palacd]
[/quote]

Kako će im blokirati račune – pa PSN je upisan u sudski registar i u sve upisnike a to znači da nema OVRHA!
Ovrhe provodi FINA a ona u evidenciji ima činjenicu da je PSN prihvaćena!

I kako bi ti napravio ovrhu s starim dugom – nema šanse!


I kako bi ti napravio ovrhu s starim dugom – nema šanse!

Znači po tebi će dugovi biti poništeni, a vjerovnici umjesto njih neće dobiti ništa, niti će biti izvršen povrat u prethodno stanje??? Genijalno, što drugo reći [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ovdje je, koliko ja vidim, status qwo do daljnjega.
Mislim da jos uvijek ne moze biti aktiviranja kamata i blokade racuna.
Ali Dalekovod ne moze prakticki nista novig ugovarati.
Price Uprave o tome samo sto nisu ugovorili neki posao trahu hos od vremena pocetka Predstecajne. A realnost je da od pocetka Predstecajne nisu ugovorili niti jedan znacajni posao. Samo odradjuju poslove sto im je ugovorila jos stara Uprava. A vrijeme tece. Jos malo pa radnici nece imati sta raditi, pa ce Predstecajna postati upitna – njena svrha i cilj.
Linicu pomalo ispadaju svi aduti iz rukava za opravdati nezakonitu (i pogotovo nemoralnu) pljacku koju se zeli ozakoniti kroz Predstecajnu.



I kako bi ti napravio ovrhu s starim dugom – nema šanse!

Znači po tebi će dugovi biti poništeni, a vjerovnici umjesto njih neće dobiti ništa, niti će biti izvršen povrat u prethodno stanje??? Genijalno, što drugo reći [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]
Daj ne budali!
Ako imaš u svim upisnicima upisano da je otvorena PSN Zakon zabranjuje ovrhe osim onih koje su pokrenute 60 dana prije otvaranja PSN-a;

Kako će FINA dopustiti ovrhe kada ima upisano i da je otvorena PSN i da je uspješno okončana???

Dakle nema OVRHA po starom dugu – može po novom ako nešto zabrljaju.
I tako dalje uspješno rade i posluje bez straha od stečaja naravno ukoliko su po Zakonu sastavili PSN jer odgovaraju za točnost podataka!


I tako dalje uspješno rade i posluje bez straha od stečaja naravno ukoliko su po Zakonu sastavili PSN jer odgovaraju za točnost podataka!

Hahaha, ma genijalno, sud odbije PSN Dalekovoda, a po tebi je to super za DLKV?!?! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

pekar,lekar apotekar mogao sam biti ja
To je super,kaze nas vrli ministar gospodarstva dr. Vrdoljak da Slavko sigurno ima plan B. Sad ce Slavko izvadit opet nesto iz rukava kakvu akuzu,ma nece bas bit po zakonu i Ustavu,ali dobro je nema veze.A meni je bitno da vrime ide ,a vitar puse i nek samo puse. Poslovi se ne ugovaraju sto je odlicno i rezultat rezultat ce biti ja se iskreno nadam stecaj.Da li je to dobro za firmu ne znam,ali meni je to najbolji moguci scenarij.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



I tako dalje uspješno rade i posluje bez straha od stečaja naravno ukoliko su po Zakonu sastavili PSN jer odgovaraju za točnost podataka!

Hahaha, ma genijalno, sud odbije PSN Dalekovoda, a po tebi je to super za DLKV?!?! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]
Otvaranje PSN-a je u svim upisnicima pa i u sudskom registru s svim posljedicama prema ZFPIPSN!
nema ovrha
Zašto to Kolakušeć ne izbriše ili poništi!
Verba volant scripta menent!

Ne mogu vjerovat kako su ljudi naivni[emo_beztona]
Zar stvarno mislite da ide stečaj?
Sve će se to izgladiti za nekoliko dana,a ovi dioničaru što prodaju svoje dionice po ovim cijenama bit će najveći gubitnici.
Jooj kako ste naivan narod!!!!!![emo_smijeh]

P.S. Pa zar nije taj isti sud naredio sucu prije neki dan da obavi predstečajnu nagodbu do kraja?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Pa zar nije taj isti sud naredio sucu prije neki dan da obavi predstečajnu nagodbu do kraja?

Nije…sve si pomiješao, to je bio US.
Ako VTS potvrdi odluku suca Kolakušića, DLKV ide u stečaj.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://www.youtube.com/watch?v=lmzKhfq8ju4

nisam pomiješao kolega,ma to ti je sve bilo po odluci VTS i Linića

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close