DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zaron, pa odbijanac.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


Čestitke kupcima

Na čemu im čestitaš!?? Odbijanjem sklapanja nagodbe na sudu DLKV je krneuo put stečaja! I da se nakon žalbi za 1-2 godine pokaže da je sudac bio u krivu, to više ništa neće značiti firmi jer će se do tada vjerojatno ugasiti! [emo_ooooo]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



pazi ovo:
u zaključku sud još navodi da ne može ne primijetiti da se postupak predstečajne nagodbe pokušao iskoristiti protivno smislu i odredbama Ustava, ZFPPN-a i Zakona o preuzimanju dioničkih društava za preuzimanje vlasništva Dalekovoda izvan tržišnih uvjeta.

Naime, kako se navodi, sukladno odlukama Skupštine dioničara Dalekovoda, nakon smanjenja temeljnog kapitala za 258 milijuna kuna, te povećanja unosima potraživanja temeljem sklapanja predstečajne nagodbe za maksimalno 9,2 milijuna kuna, proizlazi da bi tvrtka Konsolidator temeljem svog uloga od 150 milijuna kuna trebala steći 79,83 posto udjela u temeljnom kapitalu Dalekovoda, oslobođenog dijela dugovanja, a ostatka reprogramirnog na višegodišnje razdoblje.
[/url]

…dakle, ovom odlukom, cijeli model "restrukturiranja" putem dokapitalizacija FGSova i pojedinaca, kao Čermak u Diokiju, je protuzakonit i postaje neprimjenjiv kod PSN postupaka ostalih društava…

Svaka čast sucu Kolakušiću što je ovo raskrinkao! [emo_palacg]
[/quote]
Vidiš,za razliku od tebe ja ne vjerujem u vile. Poznavajući ovu državu i način na koji ljudi u njoj žive i pošteno rade izražavam sumnju da neki rođak ili frend sada na bidu ne osigurava nečijoj djeci budućnost [emo_smijeh]



Čestitke kupcima

Na čemu im čestitaš!?? Odbijanjem sklapanja nagodbe na sudu DLKV je krneuo put stečaja! I da se nakon žalbi za 1-2 godine pokaže da je sudac bio u krivu, to više ništa neće značiti firmi jer će se do tada vjerojatno ugasiti! [emo_ooooo]
[/quote]

Čestitam na “odličnoj” procjeni trenutka kupnje. O pokojnima sve najbolje.

Kraj muljaži jednostavno jednog dana mora doći. Izgleda da je to ovog dana. Ovako uprava nemože vječno voditi jednu kompaniju. Dalekovod odličan ali uprava trula, trula, trula.
Kolakušić ih u potpunosti otkrinkao i pokazao je da ima muda, jedan od rijetkih.
Mi kao dioničari nažalost možda dobijemo dlkv u stečaju ali i prolaz PSN i dokapa ostavlja gorak okus u ustima – totalno smo opljačkani. To je lijepo i sam Kolakušić opisao na koji način. Čak je napisao da je i preuzimanje nezakonito, ne samo psn.

Imam osjećaj da je sad jedino riješenje: POŠTENO.
Znači složiti pravednu i istinitu PSN. Maknuti umjetno ubačenih 1,5 milijarde kn duga. Preuzimanje Kontaminatora za mizernih 150 M izbaciti. Pa 150 M će skupiti i na ovoj našoj jadnoj burzi kad hoće. Dokap može ako je potreban ali pod uvjetom svi jednako a ne samo jedan grebator.

Gdje Fgs dođe tu trava ne raste. Vidite Centar banku, evo sad dlkv a bome niti vabi se ne piše dobro.

Ovdje u najgoru ruku ide izmjena plana PSN-a uz novo glasovanje, na to svi zaboravljate, gubitak 2000 radnih mjesta odlukom suca si Država ne može priuštiti.
Kada vas prođe ova vijest, slijedi novi val optimizma i shvaćanje brze rješivosti nastalog problema.

Zaboravlja se da je na redu riječ drugostupanjskog suda. Kolakušić tamo nema nazočnost.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Dalekovo neće u stečaj.
Ovo je dobra vijest, gdje sada idemo “poštenije” u predstečajnu nagodbu.

Kao što sam rekao, prije par dana, sve sam prodao i ovo nije subjektivni stav.
Sad je pitanje samo po kojoj cijeni kupiti i iskoristiti ovaj pad ???

Goran Brajdić postao novi šef Dalekovoda, cijena dionice potonula više od 20 posto

Nije da puno znam o ovom tipu ali čini mi se bolji izbor od onog uvezenog iz slovenije. Ovaj je napredovao u svojoj tvrtci, e sad čiji je igrač…?

tehnički je taman odradio isto što i ingra več 2 tjedna odrađuje

pepe7

New Report

Close