DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


postoje opcije koje žele dlkv u stečaju da ga mogu kupit todorićevom metodom 1kn …

Ajde ne pričaj tako očajne sitne drukove
Kakva je to uopće Todorićeva metoda i ko će prodat ovdje većinski paket po kunu ?


Znači bilo je bolje 20 kuna nego sada opcija 0 kuna, pošto su dužni 3,5 milijarde a vrijednost im je par stotina milijuna kuna mali dioničari u ovom slučaju nebuju vidjeli ništa. Koma. Sad mi je jasno zašto je slovenac pobjegao iz uprave 🙁

Samo sto nisu duzni niti pola od toga sto ti spominjes, a sto ces vjerojatno i sam zakljuciti ako procitas rjesenje suda u cijelosti…[emo_namigusa]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

pazi ovo:
u zaključku sud još navodi da ne može ne primijetiti da se postupak predstečajne nagodbe pokušao iskoristiti protivno smislu i odredbama Ustava, ZFPPN-a i Zakona o preuzimanju dioničkih društava za preuzimanje vlasništva Dalekovoda izvan tržišnih uvjeta.

Naime, kako se navodi, sukladno odlukama Skupštine dioničara Dalekovoda, nakon smanjenja temeljnog kapitala za 258 milijuna kuna, te povećanja unosima potraživanja temeljem sklapanja predstečajne nagodbe za maksimalno 9,2 milijuna kuna, proizlazi da bi tvrtka Konsolidator temeljem svog uloga od 150 milijuna kuna trebala steći 79,83 posto udjela u temeljnom kapitalu Dalekovoda, oslobođenog dijela dugovanja, a ostatka reprogramirnog na višegodišnje razdoblje.
[/url]

…dakle, ovom odlukom, cijeli model “restrukturiranja” putem dokapitalizacija FGSova i pojedinaca, kao Čermak u Diokiju, je protuzakonit i postaje neprimjenjiv kod PSN postupaka ostalih društava…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Gužva u 16cu pobjegao sam na vrijeme iz ove dionice, aleluja, više nikad u dionice kolega imate pravo, papir vam postaje bezvrijedan, tko če više ulagat u bilo što. 🙁

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


…dakle, ovom odlukom, cijeli model "restrukturiranja" putem dokapitalizacija FGSova i pojedinaca, kao Čermak u Diokiju, je protuzakonit i postaje neprimjenjiv kod PSN postupaka ostalih društava…

Dal to znači da danas pola izlistanog na burzi pada duboko ?

…dakle, ovom odlukom, cijeli model "restrukturiranja" putem dokapitalizacija FGSova i pojedinaca, kao Čermak u Diokiju, je protuzakonit i postaje neprimjenjiv kod PSN postupaka ostalih društava…

A kakve veze ima Čermak s Dalekovodom????
Čermak je STRATEŠKI PARTNER u Diokiju I OSIGURAVA obrtna sredstva u visini 27 milijuna eura.
Osim toga Trgovački sud u Rijeci je sazvao ročište za SKLAPANJE PSN-a za Dinu – Kolakušić to odbija za Dalekovod.
Neka se Dalekovod s sjedištem prebaci u Rijeku ili Varaždin – tamo se PSN sklapaju svakodnevno i bez problema!

Žao mi ekipe kojima su ostali nalozi, na koje su zaboravili 🙁

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


pazi ovo:
u zaključku sud još navodi da ne može ne primijetiti da se postupak predstečajne nagodbe pokušao iskoristiti protivno smislu i odredbama Ustava, ZFPPN-a i Zakona o preuzimanju dioničkih društava za preuzimanje vlasništva Dalekovoda izvan tržišnih uvjeta.

Naime, kako se navodi, sukladno odlukama Skupštine dioničara Dalekovoda, nakon smanjenja temeljnog kapitala za 258 milijuna kuna, te povećanja unosima potraživanja temeljem sklapanja predstečajne nagodbe za maksimalno 9,2 milijuna kuna, proizlazi da bi tvrtka Konsolidator temeljem svog uloga od 150 milijuna kuna trebala steći 79,83 posto udjela u temeljnom kapitalu Dalekovoda, oslobođenog dijela dugovanja, a ostatka reprogramirnog na višegodišnje razdoblje.
[/url]

…dakle, ovom odlukom, cijeli model "restrukturiranja" putem dokapitalizacija FGSova i pojedinaca, kao Čermak u Diokiju, je protuzakonit i postaje neprimjenjiv kod PSN postupaka ostalih društava…

Svaka čast sucu Kolakušiću što je ovo raskrinkao! [emo_palacg]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Gužva u 16cu pobjegao sam na vrijeme iz ove dionice, aleluja, više nikad u dionice kolega imate pravo, papir vam postaje bezvrijedan, tko če više ulagat u bilo što. 🙁

Moram se složiti s Vama he,he …
Ja sam bocnio stančić po smiješnoj cijeni i to mi generira iznajmljivanjem 2k mjesečno – danas se ne isplati ulagat u papire jer to je vjetar….
Žalosno što se događa s nekad močnom firmom.

Čestitke kupcima

aleluja!
kakav zakljucak suca…raskrinkao je i nemoral jeftinog preuzumanja i nelegalnost postupaka koji mu prethode..!
aleluja!

pa..ljudi riskiraju..di je volatilno..ali jednom i trula grana pukne..

New Report

Close