DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vidim da uživate da DLKV pada, svaka čast prave moralne vertikale…
Osobno nemam dionice DLKV iako po ovim cijenama ulazim.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@stari
ja isto glasujem protiv, ako u medjuvrenenu ne bude kakvih izmjena i dopuna.
Isto tako glasujem i protiv razrjesnice Nadzornom odboru.


… zajedno sa još dva za koje sam opunomoćen nema nešto puno (oko 2500 dinoca) ali idemo glasati protiv makar sve izgubili.

Evo i mojih 1500. Ovo je pravo razmisljanje. Radje ispusit sve nego sanjat da si usparao 10 tisuca kuna,a zednog te preko vode preveli.Pa kad pusimo pusit cemo svi kobasu zasto ne.S vi dionicari,mirovinski fondovi,radnici,Telegre, Parkovi, Milicici, Skansiji, Tipurici…
Osjecam se povlasteno biti u ovakvom drustvu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

frenkie
sjetimo se alama ;P

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Vjerujem da nas ima jako puno koji smo ovakvog raspoloženja. Nađimo se onda tamo, bar da sami odlučimo o svojoj sudbini, odnosno našim novcima.
Mislim da ovi nisu ni svjesni šta im se sprema od “malih” dioničara.
Sudim po sebi ali mislim da se slično osjećaju i ostali “mali”…
Mogla bi ovo biti skupština o kojoj će se pisati i pričati.



… zajedno sa još dva za koje sam opunomoćen nema nešto puno (oko 2500 dinoca) ali idemo glasati protiv makar sve izgubili.

Evo i mojih 1500. Ovo je pravo razmisljanje. Radje ispusit sve nego sanjat da si usparao 10 tisuca kuna,a zednog te preko vode preveli.Pa kad pusimo pusit cemo svi kobasu zasto ne.S vi dionicari,mirovinski fondovi,radnici,Telegre, Parkovi, Milicici, Skansiji, Tipurici…
Osjecam se povlasteno biti u ovakvom drustvu.
[/quote]

Ne trebamo se nalazit prvo sta neki nece moc doc tamo poput mene npr.Zato sam misljenja da se izmedju sebe dogovorimo preko PMova,mailova i sl i pustimo punomoci jednom od nas. Oni koji su sigurni da ce moci ici na skupstinu neka se izjasne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Štovana gospodo ,imate moj glas , količina jako mala ,ali ću se pridružiti prisustvom na skupštini.

Svi koji ikako mogu, trebaju ići, to je jedini ozbiljan pristup. BAš ako se ne može, nađite nekoga svog, ali brojnost je bitna…


Ne trebamo se nalazit prvo sta neki nece moc doc tamo poput mene npr.Zato sam misljenja da se izmedju sebe dogovorimo preko PMova,mailova i sl i pustimo punomoci jednom od nas. Oni koji su sigurni da ce moci ici na skupstinu neka se izjasne.

ako se ne spriječi ovakav dokap, bit će ovo antologijsko šišanje malih ulagača koje treba ući u investopediju

Proficio smanjio temeljni kapital

Hm, jel da?
Jedino što ti vjerovnici nisu tražili novog vlasnika koji mora ući po toj cijeni, pa razrijediti kapital. To ti je gratis.

Skupi li se nekim slučajem dovoljan broj glasova da se osujete postojeći planovi, ne bi bilo zgoreg iskoristiti priliku i izvršiti promjenu strukture članova uprave i nadzornog odbora…[emo_namigusa]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

frankie šta čemo mi dalje koji smo oštečeni

New Report

Close