DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


hrco01, transakcija vidljiva na Mostiću, obavljena u 13,23 i to 5000×1620 što iznosi 8.100.000,00 kuna, ali novčani iznos nije pribrojan ostalim transakcijama Dalekovoda što mi je malo čudno.

Pa zbog toga i pitam….

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

U 14,26 još jedna velika transakcija 5000×1650 što iznosi 8.250.000,00 kuna, netko kupuje na veliko, biti če interesantno pratiti dali če netko novi uskoro uči u prvih deset.

Moram priznati da je i meni dosta cudno da se takva transakcija provela a da novcani iznos nije pribrojan, prvi put to vidim…


Moram priznati da je i meni dosta cudno da se takva transakcija provela a da novcani iznos nije pribrojan, prvi put to vidim…

I, namjerava li nam itko objasniti sto se to dogodilo s ta dva bloka po 5000?[angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Moram priznati da je i meni dosta cudno da se takva transakcija provela a da novcani iznos nije pribrojan, prvi put to vidim…

To je blok transakcija, dogovorena. Sluzi da bi veliki igraci mogli setat vece kolicine bez da utjecuju na cijenu na burzi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Danas OMF-ovi krenuli u osvajanje DLKV-R-A. [proud]

ZSE: skok Crobexa veći od 2 posto
Nakon današnjeg vrlo likvidnog trgovanja na Zagrebačkoj burzi ukupni promet iznosi 433,4 milijuna kuna, pri čemu se na redovni odnosi čak 201,18 milijuna. U redovnom trgovanju Atlantska plovidba se istaknula s 27,88 milijuna kuna prometa, uz rast cijene od 2,32 posto na zadnjih 3.399 kuna. Slijedi Ericsson Nikola Tesla s prometom od 25,91 milijun kuna i skokom od 3,74 posto na 3.215,98 kuna. Trećeplasirana je dionica Ine kojom je ostvaren promet od 19,7 milijuna kuna, uz rast cijene od 2,46 posto na 2.710 kuna. Crobex je danas skočio 2,08 posto na 4989,58 bodova. Danas je zabilježen i veliki iznos blok prometa u ukupnoj vrijednosti od 176,65 milijuna kuna. Putem blok transakcija Ingra je tako zabilježila 55 milijuna kuna prometa, Atlantska plovidba 26,4 milijuna kuna, Tehnika 25,48 milijuna kuna, Ericsson Nikola Tesla 24,25 milijuna kuna, Dalekovod 16,35 milijuna kuna, Erste banka 13,72 milijuna kuna, povlaštena dionica Adrisa 9,97 milijuna kuna, te AD Plastik 5,47 milijuna kuna.
(pd)

Nadam se da će ovaj HANFA-in Pravilnik utjecati pozitivno na kretanje cijene ove dionice….svakako će biti još više povećana likvidnost.

Prebacujem iz teme ATPL-R-A i zahvaljujem i ovim putem misku koji je to stavio…

Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima, obratite pozornost na članke 31. i 32. gdje su izmjene i dopune članka 69. starog Zakona:
http://www.nn.h…o/2007/2183.htm

A u članku 65. citiranog Zakona kažu da će HANFA u roku od 90 dana donijeti propise za provedbu Zakona, ili upravo dolje navedeni Pravilnik koji je jučer stupio na snagu, s malim zakašnjenjem od zakonskih 90 dana ali im to nećemo zamjeriti:
http://www.nn.h…o/2007/3710.htm

Mišljenja sam da su to doista jako dobre vijesti…[proud]

a tekm pocetak zavisi sve od fondova oce li prenosit i hoce li im dat ostali u bloku ili ide skupljanje preko burze ali sve usvemu otice malo cjena i naravno bice stabilno trziste jer mirovinski imaju keša i branice sad tako da ce proljece biti [thumbsup]


a tekm pocetak zavisi sve od fondova oce li prenosit i hoce li im dat ostali u bloku ili ide skupljanje preko burze ali sve usvemu otice malo cjena i naravno bice stabilno trziste jer mirovinski imaju keša i branice sad tako da ce proljece biti [thumbsup]

Sjecam se jednog interviewa sa Sanaderom prije izbora di je rekao da je jedan od ciljeva hdz-a afirmiranje zse ili da se bolje izrazim ”kulture” dionicarstva.. Ako je to ozbiljno mislio (a ne koristio kao izliku za pokrivanje predizbornog cascenja ht-om) onda sakupljanje mirovinaca preko burze ne bi trebalo bit upitno..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Ajde oklada da najmanje do kraja dana strašila više neće biti![cry]

vjerojatno fondovi počinju iza ručka .[cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


vjerojatno fondovi počinju iza ručka .[cool]

moguće..iako mi se čini da im je za sada najinteresantniji ernt i adris[undecid]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close