DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…jelte,kakvo će da nam bidne polugodišnje izvješće u ovoj gunguli od poslovnog života…

…jer ovdje ne zna ljevica što radi desnica…

…da ne bi bilo predstečajna nagodba uspjela,pacjent umro…[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]



prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli

Mene osobno interesira gdje je odveo Big Bossa??? To je pitanje za milijun dolara.
[/quote]

Da je na ZSE postojala mogućnost pravog shorta i da je netko pratio drukanja BB i ulazio u short sad bi već sigurno zaradio milijun dolara!
Inače zbog BB,i onog prodavanja članova uprave(Varšavska burza,ha,ha)prodao sam DLKV po 350,zaradio,i više nikad nisam kupio ni jednog građevinara…već tad mi je sve to djelovalo očajno.
Recimo da sam mu na neki način i zahvalan…[emo_smijeh]

"Only dead fish swim with the stream"

Ova cijela priča oko DLKV spada u domenu SF iskonstruirane da se unese zabuna
oko vrijednosti firme i zamagli situacija.

marcello


Ova cijela priča oko DLKV spada u domenu SF iskonstruirane da se unese zabuna
oko vrijednosti firme i zamagli situacija.

Sadašnja vrijednost firme je cca 200 mil kn.Oko 70 kn po dionici.S obzirom na strukturu imovine u slučaju stečaja neće vrijediti ništa.Dioničarima otpremnina
nula kuna,vjerovnicima isplata iz stečajne mase uz diskont.
Predstečajnom nagodbom i upisom 220 mil kn /150 FGS,60 sadašnji dioničari 9 mil
vjerovnici i otpis imovine i eto nas na 500 mil kn vlastiti kapital.
Da ali to više nije ovaj DLKV nego neki drugi jer su kratkoročne obveze djelomično
otpisane,djelomično pretvorene u kapital,djelomično pretvorene u dugoročne.
Istovremeno kratkotrajna imovina raste za upisanu kešovinu od 210 mil kn
I gle ćuda, koef.likvidnosti iz o,63/mislim/skače na iznad 1.Dakle,bolesnik
dobio infuziju i oživio.Krvotok,tj.likvidnost funkcionira.

Firma je jača jer je likvidnija ,a sa vlastitim kapitalom je jača
sa 500 mil kn nego sada sa jadnih 200 uz ovolike dugove.
Da firma je jača,a onaj koji je iz mrtvaca pretvori u oživjelog treba dobiti nagradu,a ovdje se nagrade dijele u vlasičkom udjelu.
Največem uskrsavatelju tj.Komanditoru/FGS/ 60% ,a sadašnjim vlasnicima s obzirom da oni ovo trebaju odobriti lagani mito i korupcija u obliku
dokapitalizaciji isto po 10 kao i FGS.
Sadašnji vlasnici puše kroz pad vrijednosti dionica jer se broj dionica sa 2,85 miliona podiže na cca 25 mil.
Dakle po dionici 20 kn s obzirom da bi nakon predstečajne kapital i rezerve
trebali biti cca 500 mil kn ,i 25 mil dionica.

Ako program predstečajne prođe za današnjih 100 dionica treba platiti 3000 kn/po 30/ ,to bi TREBALO/gospodo mali dioničari izborite se za to na Skupštini/ sa pravom na 158 dionica po 10 =1580 kn.

3000+1580=4.580
4.580:258=17,75 prosječni ulaz
BV cca 20 kn
Potrudite se sami i utvrdite koliko bi posla DLKV trebao odraditi da bi cijena bila veća od ovih 17,75 po dionici.
1 mlrd kn bi bila dostatna realizacija za potvrditi ovu cijenu.
I zato je ova cijena fair za one koji su unutra,a ja ću čekati 25 i niže,možda 20 s ciljem da dobro zaradim.Naravno prije dana D kada se gubi pravo na dodatnu kapitalizaciju.
Ne volim ovakve komentare u totalnom crnjaku s ciljem da kao krdo krenete u rasprodaju.Ne dajte svoje papiriče ispod cijene ni meni ni nikome.
Naravno da uvijek možete dobiti ništa ako sve ide u prdec radi stečaja.
To je vaš rizik.

U DLKV će teći med i mlijeko,kao struja visokom naponskoj mreži,ako ovaj Dalekovod opstane i prebrodi krizu.
Nadam se da hoće i da ću ga za pet šest godina kupovati po 100 i više sa šansama na zaradu!



Ova cijela priča oko DLKV spada u domenu SF iskonstruirane da se unese zabuna
oko vrijednosti firme i zamagli situacija.

Sadašnja vrijednost firme je cca 200 mil kn.Oko 70 kn po dionici.S obzirom na strukturu imovine u slučaju stečaja neće vrijediti ništa.Dioničarima otpremnina
nula kuna,vjerovnicima isplata iz stečajne mase uz diskont.
Predstečajnom nagodbom i upisom 220 mil kn /150 FGS,60 sadašnji dioničari 9 mil
vjerovnici i otpis imovine i eto nas na 500 mil kn vlastiti kapital.
Da ali to više nije ovaj DLKV nego neki drugi jer su kratkoročne obveze djelomično
otpisane,djelomično pretvorene u kapital,djelomično pretvorene u dugoročne.
Istovremeno kratkotrajna imovina raste za upisanu kešovinu od 210 mil kn
I gle ćuda, koef.likvidnosti iz o,63/mislim/skače na iznad 1.Dakle,bolesnik
dobio infuziju i oživio.Krvotok,tj.likvidnost funkcionira.

Firma je jača jer je likvidnija ,a sa vlastitim kapitalom je jača
sa 500 mil kn nego sada sa jadnih 200 uz ovolike dugove.
Da firma je jača,a onaj koji je iz mrtvaca pretvori u oživjelog treba dobiti nagradu,a ovdje se nagrade dijele u vlasičkom udjelu.
Največem uskrsavatelju tj.Komanditoru/FGS/ 60% ,a sadašnjim vlasnicima s obzirom da oni ovo trebaju odobriti lagani mito i korupcija u obliku
dokapitalizaciji isto po 10 kao i FGS.
Sadašnji vlasnici puše kroz pad vrijednosti dionica jer se broj dionica sa 2,85 miliona podiže na cca 25 mil.
Dakle po dionici 20 kn s obzirom da bi nakon predstečajne kapital i rezerve
trebali biti cca 500 mil kn ,i 25 mil dionica.

Ako program predstečajne prođe za današnjih 100 dionica treba platiti 3000 kn/po 30/ ,to bi TREBALO/gospodo mali dioničari izborite se za to na Skupštini/ sa pravom na 158 dionica po 10 =1580 kn.

3000+1580=4.580
4.580:258=17,75 prosječni ulaz
BV cca 20 kn
Potrudite se sami i utvrdite koliko bi posla DLKV trebao odraditi da bi cijena bila veća od ovih 17,75 po dionici.
1 mlrd kn bi bila dostatna realizacija za potvrditi ovu cijenu.
I zato je ova cijena fair za one koji su unutra,a ja ću čekati 25 i niže,možda 20 s ciljem da dobro zaradim.Naravno prije dana D kada se gubi pravo na dodatnu kapitalizaciju.
Ne volim ovakve komentare u totalnom crnjaku s ciljem da kao krdo krenete u rasprodaju.Ne dajte svoje papiriče ispod cijene ni meni ni nikome.
Naravno da uvijek možete dobiti ništa ako sve ide u prdec radi stečaja.
To je vaš rizik.

U DLKV će teći med i mlijeko,kao struja visokom naponskoj mreži,ako ovaj Dalekovod opstane i prebrodi krizu.
Nadam se da hoće i da ću ga za pet šest godina kupovati po 100 i više sa šansama na zaradu!

[/quote]


.

nabrajao si puno al si zaboravio mirovinske fondove spomenut i što su oni radili zadnjih 5 godina..a pogotovo sad ove zadnje dvije kad su glavni akteri..ak je tako kak si ti tu pisao onda neko od njih mora ić odsvirat klavir jer je ovo s tim fgsovima ponavljanje iste priče o /infuziji/..tak da ovo od Marčela stoji sviđalo ti se il ne

lopina@
Kolega lopina pa o kakvom vi to prosječnom ulazu od 17,75 pričate? To je “možda” za ove koji sada kupe po prvi puta po 30, s tim da do druge dokapitalizacije uopće i dođe jer je rok 5 godina za nju. Konsolidator će već nakon prve dokap. imati većinski paket pa poslije može izmišljati što poželi. Većini ovdje je prosječan ulaz i iznad 500 – 1000 kuna, i još bi trebali upucavati dodatni novac u nešto što ih je “ošišalo” do kraja života. Ova dionica je gora od Bermudskog trokuta, spaljivač novca, gulikoža, vreća bez dna! Trebalo bi sagraditi još jedan Remetinec samo za osobe povezane sa pljačkom u Dalekovodu, a mislim da bi i slobodnih soba i ležajeva i u novom bilo premalo za sve sudionike.


Većini ovdje je prosječan ulaz i iznad 500 – 1000 kuna, i još bi trebali upucavati dodatni novac u nešto što ih je "ošišalo" do kraja života.

[emo_smijeh] e pa to i ja kažem.ne znam dal ti radiš negdje i izdvajaš u mirovinski neki obavezni fond ali svi koji izdvajaju imaju neki prosječni prilično velki ulaz koji nikad neće saznat kolki je.samo da su dokapitalizirali u zadnjoj rundi preko 200..pa to je stvarno za ubajbokanit nekog od tih /dubinskih snimača/ iz redova mirovinskih.to ti možda sad ovak zvuči glupo al to je fakat tak[emo_zloban]


lopina@
Kolega lopina pa o kakvom vi to prosječnom ulazu od 17,75 pričate? To je "možda" za ove koji sada kupe po prvi puta po 30, s tim da do druge dokapitalizacije uopće i dođe jer je rok 5 godina za nju. Konsolidator će već nakon prve dokap. imati većinski paket pa poslije može izmišljati što poželi. Većini ovdje je prosječan ulaz i iznad 500 – 1000 kuna, i još bi trebali upucavati dodatni novac u nešto što ih je "ošišalo" do kraja života. Ova dionica je gora od Bermudskog trokuta, spaljivač novca, gulikoža, vreća bez dna! Trebalo bi sagraditi još jedan Remetinec samo za osobe povezane sa pljačkom u Dalekovodu, a mislim da bi i slobodnih soba i ležajeva i u novom bilo premalo za sve sudionike.

A sukladno tome dionica je precijenjena sve dok ne bude po 10 kuna i na burzi.

zašto ovdje nisu napravili plan/nagodbu koja bi bila i u interesu malih dioničara kao kod DIOKi-a, nego ovdje sve rade tako da se veliki opernate na račun malih???

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/wczEc3y3v0FsdKYJYB8nXA==.pdf


zašto ovdje nisu napravili plan/nagodbu koja bi bila i u interesu malih dioničara kao kod DIOKi-a, nego ovdje sve rade tako da se veliki opernate na račun malih???

Evo sazivaju inzvanrednu skupštinu da Vas na brzaka “očerupaju”. Dok rekneš “keks”i nećete ni znati što Vas je snašlo!

Dalekovod sprema izvanrednu sjednicu Glavne skupštine


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/wczEc3y3v0FsdKYJYB8nXA==.pdf

Nevjerojatno koje muljanje Nadzornog odbora i netransparentnost.
Ni rijeci o ponudi Nexusa. Jeli bilo dopune i razjesnjenja?

Sada bi izvanrednu glavnu skupstinu i da od dionicara dobiju bjanko kako bi mogli raditi kako hoce i nadalje muljati.
Znaci oni bi na lijepe zelene oci da im vlasnici daju ovlastenje da muljaju bez ikakvih podataka kome se prodaje i posto.

Skupstinari pamet u glavu. Mali dionicari su vecinski vlasnici.
Treba biti pazljiv i posebno kontrolirati tko na glavnoj skupstini ima pravo glasa (Ekipa Muljatora sa cca 20% glasova nemaju pravo glasa.

New Report

Close