DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
72.498
21,685
3,30
3,44
-2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Srusit skupstinu i ne dozvolit ovakav dokap.Vrlo jednostavno. Kao i kod HTPK radje utirat u stecaj nego da nas prave budalama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovo ide na 20 sigurno. Dalekovodu a i državi je prioritet očuvat firmu i radna mjesta tako da Nexus če sigurno uspijet u svom naumu a za trenutne dioničare ih je malo briga.

Tko će to organizirati male dioničare da iznesu svoj protuprijedlog na skupštini? Nitko! Mali dioničari su kao “ovce”, možeš ih tjerati na koju god stranu poželiš. Većina nema para ni vremena niti za dolazak na skupštinu, neki imaju premal broj dionica pa ih više nije ne briga kud će cijena, jer su već “ošišani” na ćelavo.
U svakom slučaju ako ne bude joś koji “Kontaminator” zainteresiran za dokapitalizaciju i ne ponudi veću cijenu, ode ovo u kratkom roku ponovno u provaliju. Po svemu sudeći da će Nexus progurati ovog svoga “Predatora” da vas još jednom dobro “podšiša” po akcijskoj cijeni od 10 kuna!

prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli

@Moller

BAKICAAA, 24.05.2013. u 12:02
prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli

…htio si vjerojatno reći da će nas duboko dovesti…ne daleko…[emo_smijesak][emo_namigusa]


prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli

Mene osobno interesira gdje je odveo Big Bossa??? To je pitanje za milijun dolara.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@Moller

Anonimno, 24.05.2013. u 12:18
prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli

…htio si vjerojatno reći da će nas duboko dovesti…ne daleko…[emo_smijesak][emo_namigusa]
[/quote]
možda bi kod svih tih predstečajnih radnji, iako sve manje vjerujem u ono pred, trebali dati prijedlog u TS za promjenu imena u Dubokovod ili možda Lukovod u znak sijećanja na našeg višeprugaša

@Frankie

BAKICAAA, 24.05.2013. u 12:20
Mene osobno interesira gdje je odveo Big Bossa??? To je pitanje za milijun dolara.

…evo ga kraj mene,plače mi na ramenu…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]


Još da dodam nisam ništa računao u vezi prihoda od autocesta u iznosu 90.9 milijuna Kn + 25 milijuna Kn redovna dobit, ako se to otpisalo u zadnje 3 godine, profit bi mogla za 3q biti i preko 115 milijuna Kn. Iako je to čista dobit jer su dobili i naplatili potraživanja……. Više info u vezi toga nakon proučavanja 🙂

Što znači da je dlkv na zdravom putu, i još da proda sky office za 400 milijuna Kn, i eto pravog veselja za sve dioničare 🙂 iako ima dosta lijepih vijesti…….

Prije nepunih 10 mjeseci covjek je zbrajao silne stotine miljuna profita racunao faktor iskoristivosti vjetrenjaca i bio poprilicno proaktivan sa svim ovim cak i simpatican. Nadam se iskreno da nije pukao od ove sarene laze jer kako su ovdje preveslali ljude je strava,a jos strasnije je sto im jos nije dosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli
Prodao sam na 161 i nisam vjerovao da će ovako nisko pasti. Riskantno mi je ulaziti premda je cijena primamljiva.



@Moller

Anonimno, 24.05.2013. u 12:34
prije 2 godine(250kn) napisao sam da će nas Dalekovod daleko dovesti i na žalost nisam siguran da smo već stigli

…htio si vjerojatno reći da će nas duboko dovesti…ne daleko…[emo_smijesak][emo_namigusa]
[/quote]
možda bi kod svih tih predstečajnih radnji, iako sve manje vjerujem u ono pred, trebali dati prijedlog u TS za promjenu imena u Dubokovod ili možda Lukovod u znak sijećanja na našeg višeprugaša
[/quote]
A da promijene naziv iz Dalekovod u Kratkovod![emo_smijeh]

Ne znam što je gore, da prođe ovakav prijedlog predstečajne tj. da se firma spasi, a da se muljatori dočepaju firme za 10 kn po dionici ili da ode u stečaj!?! Jedno i drugo me gadno nervira [emo_ljut]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close