DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Idemo po siću ! Samo hrabro [emo_palacg]
nema volumena..hold zasad

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

na ovoj kao i na svim drugim dionicama ne da počinje PREPRODANOST već je to odavno sve PREPRODANO

DALEKOVOD je samo jedna velika slika u koju svi bulje a nevide ništa jer se kriminal tolerila u HR i banke i fondovi su nedodirljivi
dalekovod je naj bolji primjer manipulacije i pljačke na ZSE

ako su skriveni po 2000 kom bit će brzo volumen

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

zašto SKRIVENI sve što nevalja diljem EU i Amera to su uzeli na ZSE samo radi MANIPULACIJA I RADI PLJAČKE tako im ti skriveni nalozi
pa šta imaš skrivat il kupuješ il prodaješ ako imaš dobru namjeru



Idemo po siću ! Samo hrabro [emo_palacg]
nema volumena..hold zasad
[/quote]
-Hajde ti radije pojasni u odnosu na što bi taj volumen trebalo promatrati da bi dobio tražene karakteristike pa da ti možeš reći da ima volumena ?




Idemo po siću ! Samo hrabro [emo_palacg]
nema volumena..hold zasad
[/quote]
-Hajde ti radije pojasni u odnosu na što bi taj volumen trebalo promatrati da bi dobio tražene karakteristike pa da ti možeš reći da ima volumena ?
[/quote]

Odgovor slijedi idući tjedan. “Kota 33”.
(imam dionice i ovo nije ni prva i nedajbog zadnja “pušiona iz koje sam se izvuk’o)
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ovdi je zagorila i tava i jaje ,teško će išta oprat ovaj umbs šta je napravila krasna uprava ,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.jutarnji.hr/uskok-pozvao-madarske-sefove-ine-na-obavijesni-razgovor-pocetak-istrage-za-prijevaru-i-manipuliranje-trzistem-/1101947/

jedan kolega sa foruma je o ovom bio pisao i isto takva stvar se očekuje u DALEKOVODU al nažalost je izbrisan i vjerojatno izbačen jer više se ne pojavljuje
zato ga ovim putem molim da se oglasi a moderatora da ovo ne izbriše jer lopovluku i kriminalu na ovoj a i ostalim treba stati na kraj a kriminalce zatvorit

Vaš link …

Hoce li mali dionicari Dlkv-a koji posjeduju cca 40% dionica iz ovoga ista nauciti.
Fondovi i banke imaju ne vise od 30%, a Ekipa Muljatora nema pravo glasa. Znaci Mali su dobrano sa vise glasova od banaka i Fondova.
Kako Fondovi imaju 3 clana Nadzornog odbora, Mali dionicari im zbog loseg rada (nadziranja) nebi trebali dati razrjesnicu i traziti njihovu odgovornost u unistavanhu tvrtke.


Vaš link …

Hoce li mali dionicari Dlkv-a koji posjeduju cca 40% dionica iz ovoga ista nauciti.
Fondovi i banke imaju ne vise od 30%, a Ekipa Muljatora nema pravo glasa. Znaci Mali su dobrano sa vise glasova od banaka i Fondova.
Kako Fondovi imaju 3 clana Nadzornog odbora, Mali dionicari im zbog loseg rada (nadziranja) nebi trebali dati razrjesnicu i traziti njihovu odgovornost u unistavanhu tvrtke.

Da li Dalekovod radi išta ili ništa?
[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

-Jel neko isto ovo vidio maloprije ?[emo_smijeh]
-Onaj 20H nalog na 40.99 je zapravo bio samo 80 komada
-Netko skine 3×20 i još 1×15 odjednom tj. 75 komada i ostane u gledalici samo 5, nakon toga brže bolje ovaj odreagira i doda nešto da taj 5 postane 5H
-Presmješno
-Evo dok sam ovo pisao već je opet promjenjen u formu 20H od početka[emo_smijeh]

Fina ponistila pravomocnost na Rjesenje o planu financijskog restrukturiranja buduci ima tri zalbe.
Interesantna je zalba Telegre. Suvlasnika Dalekovoda sa vise od 5% dionica i jednog od vinovnika skupa sa Milicicem, Skansijem i Tipuricem u kriminalnom i nezakonitom pokusaju preuzimanja Dalekovoda, te koji je sa navedenom ekipom Muljatora prakticno vodio Dalekovod. Telegra je bila jedan od jacih kooperanata Dalekovoda i postizala marzu od 40%-ak posto dok je u isto vrijeme Dlkv-ova bila 10-ak%.
Kako je gospon Milicic sada u pritvori (doduse po pitanju drugih muljava) vidjet cemo kako ce proci gospodin Glad (ili ga stiti gospon Skansi)

New Report

Close