DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.glas-slavonije.hr/196915/3/Osijek-Koteks-napustio-gradiliste-na-obilaznici

Zanimljiv komentar Zvonka Plemenitog

Vaš link …

Ante Curkovic clan N.O. Dalekovoda kao tzv. nezavisni strucnjak
Za staru i novu Upravu Dlkv-a, te za ostale clanove Nadzornog odbora iz redova Fondova je tajni partner u poslovima sa Vjezroelektranama, te je taj podatak tretiran od strane nabrojanih kao poslovna tajna (jos uvijek je poslovna tajna)

Za Njemacke invistitore je bilo skupo placati duplo od trzisne cijebe, a izgleda da za Dlkv-od nije, jos su ga fino stavili u Nadzorni Odbor.

Kaze se da zbog mutnih radnji nitko sa Curkovicem ne zeli raditi. Ipak Dlkv-od i Koncar hoce.
Kome ce sada Dlkv-od prodati svoj udio od 50% portfelja u VE kad mu je partner sumnjiv i pod istragom.

@sduvnja1
svima koji su zainteresirani.
zar uistinu misliš da jedna osoba nešto znači u sistemu…

neka Cukovic&co otkupe od Dalekovoda ..

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Taj Čurković je stvarno konj ako je mislio da će to proć samo tako …

Cookie Monster

Što škrtarite ohrabrite se malo pa pritisak na 30 kuna idemo dečki i puce.[emo_smijeh]

Na 30 moze tek nakon dokapa ali ako dobijemo nove dionice po 10

Ali to se nece desiti najavljuju se nova ulaganja i pokretanje investicija u tim poslovima ce i Dalekovod sudjelovati i drago mi je da sam kupio po ovakvim niskim cjenama ovo ce ici gore


Na 30 moze tek nakon dokapa ali ako dobijemo nove dionice po 10
cuvaj si cash za nize razine…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Mislim da ih nece biti vise

neto dobit 10,2 milijuna ….


neto dobit 10,2 milijuna ….


Već ove godine će biti i 100 mil.

New Report

Close