DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…….. jutro svima -Novi sam ……. –Mlad i neiskusan ……. -Imam nekoliko dionica DLKV i jasno neka pitanja …….. -Obecavali su neku dividendu ,tamo u 6-7mjesecu , a isplatiti ce je do kraja godine ….. , a sada pitanje …. -Je li to isplaćeno , na računu mi je previse “prometno” (pozitivno i negativno) , a nisam dobio nikakav papir ……. od SDA ……????? -Je li to bilo (pa prošlo) ,ili nije , i neće ……. ?????? -Mislim kako je bilo riječ o 12,5kn/dionica , pa sam se nadao svom tisućaku , a sada su baš takvi dani ……… 🙂 -Zahvaljujem na bilo kakvoj onformaciji …… DrW

Očito si manje mlad i neiskusan u ovoj dionici, od većine koja se ovdje raspisala.
Meni isplaćeno 17. kolovoza, 12,65 kn po dionici.

Vaš link

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

…….. jutro gospodo J i K ……
-Kupio sam dionice DLKV-a negdje u 2-3 mjesecu (bar mislim, ali svakako prije njihovih “zasjedanja”)
, ali nisam dobio nikakav papir o isplati dividende ……..
-Mislim kako je “dan D” bio dosta kasnije , a na izvjes. od SDA je uredno upisana kupnja…
-U ljetu sam dobio div. samo od INE (mislim 200-300kn) , a to je bilo popraceno i papirima SDA …….
-Istina , vrijednost DLKV je narasla oko 100% , ali ….. , lakomost ……sada bih ja i tih par Kn … 🙂
-Ako bi mogao netko kazati , koji je datum koji osugurava pravo na div. i koliko prije to treba biti kupljeno .
–Zapravo ne pratim (a i ne poznam neke znalce) , pa mi je NET zapravo jedini izvor …….
-U 8 mjesecu sam bio van Zg , ali ne sjecam se nekih (anonimnih) donacija , a mozda sam i izvisio
za ovaj ciklus …… 🙂
-Zahvaljujem na odgovoru ……!!!!!!

Ipak se kreče u završnicu:
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/vlada-fbih-pocinje-pregovore-s-glencoreom%2c-dalekovodom-i-fealom,4281.html%5Bcool%5D

kada počinju pregovori?

dalekovod spava [yawn]
20 minuta nijedne transakcije
1.650,00 10 11:21:55
1.650,00 13 11:15:11

Dionice šest hrvatskih kompanija nalaze se među 30 uvrštenih u CECE MID CAP indeks kojeg je uvela Bečka burza. DLKV je rangiran na 12. mjestu s vrijednošću od 240,4 milijuna eura i udjelom od 2,94 posto.

http://www.seebiz…ksu,4248.html.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pitanje je kako ce se raspodijeliti vinarija i ribnjak Aluminija.
Sto se tice mene to moze ici nama vinarija a svicarcima ribnjak.
Ako niste znali Mijo ima i stado ovaca koje je u bilanci Aluminija.
Nema gladi za nas decki.
Nemam Dalekovod ali sad bas razmisljam da uzmem samo radi ovaca i vina.

Pogledajte bulettin Aluminija, izdaju ga redovito i uzasno je zanimljiv…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Spavanac se nastavlja

1.651,00 10 13:38:11
1.650,00 14 12:59:02

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Bravo, tako se razmišlja[wink]

NEMA PREDAJE


Dionice šest hrvatskih kompanija nalaze se među 30 uvrštenih u CECE MID CAP indeks kojeg je uvela Bečka burza. DLKV je rangiran na 12. mjestu s vrijednošću od 240,4 milijuna eura i udjelom od 2,94 posto.

http://www.seebiz…ksu,4248.html.

Ne mogu ovo otvoriti, koje su još naše dionice unutra?


Dionice šest hrvatskih kompanija nalaze se među 30 uvrštenih u CECE MID CAP indeks kojeg je uvela Bečka burza. DLKV je rangiran na 12. mjestu s vrijednošću od 240,4 milijuna eura i udjelom od 2,94 posto.

http://www.seebiz…ksu,4248.html.

to je već stara vijest…


Ne mogu ovo otvoriti, koje su još naše dionice unutra?

Dionice šest hrvatskih kompanija nalaze se među 30 uvrštenih u CECE MID CAP indeks kojeg je uvela Bečka burza. Indeks obuhvaća kompanije kojima se trguje na burzama u Zagrebu, Ljubljani, Beogradu, Varšavi, Bukureštu, Sofiji, Budimpešti i Pragu. Udjel pojedinog tržišta u indeksu ograničen je na maksimalno 40 posto, a pojedine kompanije na 10 posto.

Najveću težinu u indeksu ima poljska banka Getin – 9,91 posto – odnosno tržišnu kapitalizaciju od 808,8 milijuna eura. I drugo i treće mjesto po težini drže poljske kompanije – banka Millenium (9,89 posto) i građevinska kompanija Polimex Mostostal (8,69 posto). Od hrvatskih kompanija najveću težinu ima Adris Grupa (5,29 posto) koja se nalazi na sedmom mjestu. Slijede Atlantska plovidba (430,4 milijuna eura; 5,27%) na osmom mjestu, te Ingra na desetoj poziciji (263,1 milijuna eura; 3,22%). Dalekovod je rangiran na 12. mjestu s vrijednošću od 240,4 milijuna eura odnosno 2,94 posto dok je Končar osamnaesti sa 173 milijuna eura vrijednosti, odnosno težinom od 2,13 posto. Na začelju od hrvatskih kompanija nalazi se Viro čija je vrijednost 128 milijuna eura i u indeksu zauzima 1,58 posto.

Zanimljivo, Hrvatska je na drugom mjestu po ukupnoj težini s 20,44 posto dok prvo uvjerljivo drži Poljska s 39,63 posto težine. Treća je Slovenija (11,61%), Srbija (9,33%), Bugarska (5,40%), Mađarska (5,16%), Rumunjska (4,58%) i Češka (3,58 posto).

http://www.seebiz.eu/hr/burze/sest-hrvatskih-kompanija-u-cece-mid-cap-indeksu,4248.html

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close