DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

prodaja je vrlo rijetka, jučer su se iskrcale sve kamikaze ispod 50 kn
sad je samo pitanje kad će kupci opet pogurati preko 60 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

griše samo oni koji nemaju pravu informaciju

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

jos samo mala sića ispod 50,i moze se krenuti…[emo_smijesak][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Izgleda da će malo zapinjati u rastu zbog većeg pesimiste na 49,90 kuna, ali sigurno je da neće padati. Ali kad se njega pojede, a bude se, ide se gore.

Dok sam ja to napisao – odeee. Sad mu samo može biti žao što je prodao.

nekako mi ovo sumnjivo danas, ja izašao dok ne vidimo kuda će…
ovaj put samo u plusu 3 kune….[emo_novac]…ni za smoki…

kud je nestalo 6000 komada sa kupnje, na kojoj je razini to bilo?
mora da je bilo vrlo nisko samo da stvori gužvu na kupnji.

Dok sam ja to napisao – odeee. Sad mu samo može biti žao što je prodao.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

dakle 21 milijun dionica,moguce i 23(+jos 10posto iz mezzanina)
2018 ako bude 100 milijuna dobiti-minus porez je recimo 4kn po dionici
dakle cekat 5 g za eventualnih 4 kn ? ok za fgs koji ulaze po 10 kn(njija je to oko 8 % po godini) a za ove koji ulaze po 50?
uz to 92 milijuna kn POTRAZIVANJA pretvorena u dionice,stize na ask u roku par tjedana…
[emo_beztona]

U planu kaže:
(iv) davanje odobrenja upravi da u roku od 5 godina od upisa odluke poveća temeljni kapital ulozima u novcu za iznos do 60 milijuna kuna, izdavanjem novih dionica u nominalnom iznosu od 10 kuna, uz isključenje prava prvenstva dioničara koji su stekli dionice Dužnika uplatom u novcu sukladno točki (ii) ovog dnevnog reda,

5 godina je dugih da bi se ovima vjerovalo.
Ako Novi sa dokapom u novcu postanu većinski, tko u ovakovoj državi im može vjerovati da neće promijeniti odluku na Novoj Skupštini.
Zaboravljate gdje živite, kakve Regulatore i kakvu pravnu državu imate.

To je obećanje na dugom štapu, bez ikakve garancije da će te gricnuti mrkvicu.

@sduvnja

…slažem se,pročitajte samo u koliko Odluka sa skupštine dioničara se bivša Uprava obvezala da će izvršiti dokapitalizaciju čak i sa parama onog equity ( jesam dobro napisala ) fondova,pa ćorak…

…danas se ne zna što će biti sutra a kamo li za 5 godina…[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_zloban]


kud je nestalo 6000 komada sa kupnje, na kojoj je razini to bilo?
mora da je bilo vrlo nisko samo da stvori gužvu na kupnji.

O tome sam vam pričao jučer. Naštimavanje slike od strane… Jučer smo imali klasični odbijanac, a danas nastavljamo po starom malo gore – malo dolje. Čekamo slijedeću vijest koja će nas opet gurnuti…u nekom smjeru. Nadam se prema gore !

New Report

Close